PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137943}

Parada Humoru

The Fast Show
8,3 371
ocen
8,3 10 1 371
Parada Humoru
powrót do forum serialu Parada Humoru

"Czarna Żmija", "Latający Cyrk MP", "Pcin Dolny", "Parada Humoru"...
W tym ostatnim zresztą, w którymś tam odcinku Ron Manager wypowiada takie słowa: 'Manchester United? Blackburn Rovers? Wolverhampton Wanderers? Sheffield Wednesday? The Arsenal? Czyż nie? Tottenham Hotspur? Preston Northend? Charlton Athletic? Crystal Palace? West Ham United? Nazwy budzące zaufanie, prawda? Gdy słucha się sprawozdań sportowych, gdzieś na drugim krańcu globu, w sobotnie popołudnia... Owacje? Przerwy? Przyjemne? Wspaniałe. Wyniki! 4-4, 5? Brawurowy popis, prawda? Uwaga skupiona na Meczu Dnia? Czasem to takie pocieszające, prawda? Legendarne nazwiska? Tony Gubba! Ojcowie i synowie razem. Serowy Groszek w przerwie. Fajka dla ojca, mama w domu robi herbatę. Świat ma się dobrze, prawda? Sobotnie popołudnia. To futbol.' Coś w tym jest. Można to przenieść na płaszczyznę czasu spędzanego przed tv, oglądając angielskie seriale komediowe. Działają one na mnie tak jak mecze Premiership, gapienie się na akwarium, wyjście do baru z kumplami, czy spacer z dziewczyną. Taka rzecz, co pozwala na oderwanie się od problemów, pociesza i inne takie banały.
..."Jaś Fasola", "Co ludzie powiedzą?", "Hale i Pace", "Niegrzeczni faceci", "Absolutnie Fantastyczne", "Smack the Pony", "Hotel Zacisze", "Cienka Niebieska Linia", "'Allo 'Allo!", "Coupling" i wiele, wiele innych.

olsh666

Kiedyś w TV regionalnej lecial angielski serial o polskim tytule "Niech krew się leje". Bylo to jeszcze przed pierwszymi emisjami takich hitów jak "Bottom", czy "The young ones". Wie ktoś cokolwiek o tym serialu? Coś nie mogę go namierzyć :-(

ocenił(a) serial na 10
Squor

Let The Blood Run Free? http://www.bbc.co.uk/comedy/guide/articles/l/letthebloodrunfr_1299001885.shtml [www.bbc.co.uk/comedy/gu ...]

olsh666

Ja bym dodał tu jeszcze "Pan wzywał, Milordzie?" kiedyś leciał na pulsie i był całkiem fajny , a robili go producenci "Allo,Allo'

ocenił(a) serial na 10
olsh666

bym tu jeszcze dodała "Tak jest, ministrze" i "Małą Brytanię"- nikt nie robi seriali tak jak Angole :)

olsh666

Uwielbiam "Co ludzie powiedzą" za każdym razem kiedy to oglądam to poprawia mi się humor :) Coupling też jest świetny i jeszcze Hotel zacisze i Allo, allo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones