PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 621
ocen
7,2 10 1 12621
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Paradoks na Netflix 2021

ocenił(a) serial na 7

Ja wręcz się domagam sezonu drugiego po tylu latach, ostatnio serial trafił na polski netflix, bardzo dobry serial, wciągający, więcej takich powinno się robić w tym kraju

freqsli

Też jestem pod wrażeniem. Obsada rewelacyjna, do tego gra Jakubika, Muskały no i oczywiście Lindy. Gra naprawdę bardzo fajnie, twardego glinę ale bez maniery z Psów.

ReddyS

Pełna zgoda.

ocenił(a) serial na 8
freqsli

Oczywiście, że powinien powstać kolejny sezon "Paradoksu", tak samo jak powinien zamknąć się tryptyk "Gliny", wreszcie wychodząc z trzecią serią. Ale szanse na to wszystko są małe. Sam Linda mówił, że w Polsce robi się gówno, bo przy jednym przekleństwie trzeba puścić serial o 22, a wtedy reklamodawcy mniej płacą.

ocenił(a) serial na 10
freqsli

ja mam nadzieje, ze bez Grycewicz, bo ona nie pasuje do reszty obsady, ona wogole jest jedynym minusem calego serialu

ocenił(a) serial na 4
aniawitkowska001

Mądrego to i przyjemnie posłuchać ;)

freqsli

Niedługo po premierze serialu w TVP powstała grupa do której należałam: Oddajcie nam „Paradoks”. Dość długo trwała walka o 2 sezon i niestety cisza…..

freqsli

Drugi sezon poproszę, a nie jakieś gówna Dody.

ocenił(a) serial na 4
Gandalf70

Chętnie obejrzałbym kilka następnych sezonów, byleby Grycewicz ktoś zastąpił; może być nawet Doda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones