Partnerki
powrót do forum 5 sezonu

sezon 5 a napisy

ocenił(a) serial na 7

Mam takie pytanko w związku z faktem, że niebawem startuje 5 sezon "Partnerek". Czy ktoś orientuje
się jak będzie sytuacja z napisami wyglądała, a konkretniej czy ktoś podejmie się tłumaczenia 5
sezonu ??
Z napisami do końcówki 4 trzeba było się organizować właśnie przez filmweb stąd też wynika moje
pytanie odnośnie sezonu 5.

Jason_V

Już był taki temat, ale go zablokowali. Jedna dziewczyna się podjęła i chwała jej za to.

ocenił(a) serial na 7
Cairns

To super. Dobrze wiedzieć

Jason_V

Dokładnie, ja tłumaczę, Versatile_Nat podjęła się korekty, więc wszystko w porządku. Ale temat nam owszem, zablokowali :(

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

Szukałem właśnie tamtego tematu i nie udało mi się znaleźć. Ten pewnie też zablokują. Cieszę się, że będziesz tłumaczyła, a Versatile_Nat współpracowała z Tobą. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Jason_V

Tylko gdzie wstawi -jakby ktoś wiedział- poprosze info na priv

gusiak_

Jakby co to chętnie pomogę z tłumaczeniem zawsze to trochę szybciej by poszło ;)

ocenił(a) serial na 10
gusiak_

Chwała Wam - Wszystkim Tłumaczom:)

gusiak_

Super że tłumaczycie! :D ja z tym samym pytaniem, gdzie będzie można znaleźć gotowe literki?

ocenił(a) serial na 9
Jason_V

a jak już będziecie mieli przetłumaczone to można wiedzieć gdzie będziecie wstawiać? na zalukaj np. ?

ocenił(a) serial na 9
Jason_V

niech się tłumacz szykuje,chociaż i tak pewnie obejrzę najpierw bez napisów bo nie wytrzymam. to już jutro,juuupi

ocenił(a) serial na 10
Jason_V

jak tam obecnie sytuacja z napisami?:)

sweetangel

Otóż, muszę się przyznać, że dopiero się za nie zabieram, jako że wczoraj broniłam magisterki. Ale spodziewajcie się na dniach na tym serwisie co poprzednio ;-) (opensubtitles). Wybaczcie za zwłokę ;-)

gusiak_

w takim razie gratulacje ;)

ocenił(a) serial na 9
gusiak_

a gdzie dodajesz odcinek? :D

Kasiaa303

Odcinek jest na przykład na tnt torrent, ja go nie dodaję :) Tylko napisy zamieszczam na open subtitles. Postaram się zrobić do północy, ale nie mogę obiecać, mam jeszcze połowę odcinka. Jak nie dziś, to będzie jutro.

sweetangel

Napisy dostępne na open subtitles. Partnerki.05x01.NowyDzień.x264-LOL pod taką nazwą. Przyjemnego oglądania.

ocenił(a) serial na 10
gusiak_

oraz napi... Dzięki:)

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

gusiak_ tłumaczysz dalej ? Odcinki wychodzą, a niestety nigdzie nie widać do nich napisów :(

ocenił(a) serial na 8
Jason_V

Na napisy.24 od wczoraj jest info, że przetłumaczono 99%, ale minęła ponad doba, a napisy nadal nie wrzucone...

eesti

Wybaczcie, zdaję sobie sprawę, że napisów brak, ja tłumaczyłam odcinek pierwszy, ale w związku z tym, że chwilowo zajmuję się malutkim dzieckiem nie mam jak zabrać się za kolejne. Takiego brzdąca spuszczę z oka na sekundę i już jest nie tam, gdzie trzeba ;-) Jeżeli uzbroicie się w cierpliwość, to odcinek 2 będzie w poniedziałek a kolejne w kolejnych dniach ;-)

ocenił(a) serial na 8
gusiak_

Fajnie, że będziesz tłumaczyć, ale nie wiem czy jest sens !!

Bo widzę, że do tłumaczenia wróciła BRENN !!

ocenił(a) serial na 9
gusiak_

2 już jest :) ale kolejne poprosimy :)

la_pinguin

Jeśli wciąż potrzebujecie tłumaczenia, zabieram się za 3 odcinek :-) Dziękuję za cierpliwość, do dziecka wróciła mama ;-)

gusiak_

Na ii już wrzucili z napisami. Nie wiem jaka jakość, bo jeszcze nie oglądałam.

Cairns

Tłumaczę odcinek 4.

gusiak_

Hej. Tłumaczysz może 5?

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

przyłączam się do pytania Cairns odnośnie 5 odc. :) Pozdrawiam

Jason_V

Zabieram się. Myślałam, że dawno jest już przetłumaczony.

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

Niestety jest inaczej. gusiak_ po prostu jesteś niezastąpiona :) Pozdrawiam

Jason_V

Już robię korektę i za moment wrzucam na open subtitles. A 6 ktoś robi?

Jason_V

Inaczej. Nie ma sensu, żebym cokolwiek tłumaczyła. Siedziałam nad nimi cały wczorajszy dzień, a widzę, że ktoś je jednak już wrzucił. Tyle czasu na marne. Więc dzięki, ale nie będę się ścigać kto pierwszy przetłumaczy...

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

Faktycznie, ktoś wywinął tłumaczenie. W pełni rozumiem Twoją złość, też bym się tak czuł. Co do 6 odc. to ja nic nie wiem o potencjalnym tłumaczeniu. Decyzja należy do Ciebie. Ja na pewno będę czekał n napisy, a Twoje tłumaczenie bardzo lubię. Pozdrawiam

gusiak_

Dzięki za trud i włożoną pracę. Szkoda, że ten drugi tajemniczy tłumaczący nie chce się ujawnić, bo można by się jakoś dogadać.

Cairns

Cóż, polecam się na przyszłość, jakbyście mnie potrzebowali, to piszcie, pomogę.

Cairns

Podjęłam się napisów do 6, jestem w połowie, może uda mi się je dziś skończyć. Mam nadzieję, że tym razem nikt mnie nie wyprzedzi.

gusiak_

Fajnie, czekamy:)

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

Bardzo dobra wiadomość na początek weekendu. Dzięki gusiak_ :) Czekam w takim razie na efekt Twojej pracy :) Pozdrawiam

Jason_V

Wrzuciłam na open subtitles pod taką nazwą: Rizzoli & Isles.s05e06.Konockout..x264-LOL.pl
Miłego seansu.

ocenił(a) serial na 7
gusiak_

Wielkie dzięki za tłumaczenie. Jesteś najlepsza !! :)

ocenił(a) serial na 9
gusiak_

przyłączam się do podziękować za napisy

ocenił(a) serial na 9
Madzia0110

Można obejrzeć gdzieś odcienek na necie z napisami ?

ocenił(a) serial na 9
Madzia0110

Czy można obejrzeć gdzieś odcinek z napisami na internecie ?

Zima91

można

Zima91

można

gusiak_

Dzięki!

ocenił(a) serial na 9
Jason_V

Są może gdzies napisy do 12 odcinka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones