PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745648}

Pełniejsza chata

Fuller House
6,4 2 092
oceny
6,4 10 1 2092
Pełniejsza chata
powrót do forum serialu Pełniejsza chata

I już po...

ocenił(a) serial na 7

Podobało Wam się? :)

Powiem Wam, że dla mnie to podróż sentymentalna. :)
Czegoś takiego się spodziewałam, więc się nie rozczarowałam. Aktorstwo na poziomie takim jak dawniej. Ale Stephanie mogłaby ciut się podciągnąć aktorsko. :)
Generalnie dobrze jest.

Aintha

Tak mi też się raczej podobało. Nie rozumie tych fatalnych recenzji i ocen. Nie wiem czego ludzie się spodziewali. Przecież to serial familijny skierowany do dzieci, albo do oglądania przez całe rodziny. Jak na serialowej przeczytałem recenzje i tekst, że w międzyczasie zobaczyliśmy lepsze seriale i za przykład postawione są Soprano, The Wire, Breaking Bad, Mad Men, to zastanawiam się czy aby na pewno ludzie zrozumieli koncept i przyczynę powstania tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
gacek870

Ja szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś gorszego ale mnie zaskoczyli. Podoba mi się przede wszystkim to że stara obsada wciąż występuje w serialu w tym John Stamos, Bob Saget, Dave Coulier i Lori Loughlin . Ogólnie to mam nadzieję i to ogromną że powstaną następne sezony bo było parę momentów z których nie mogłem wytrzymać ze śmiechu. Fanom oryginalnej serii i nie tylko na pewno się spodoba.

wojtek3_2

Zgadzam się, ale recenzje w Stanach są strasznie złe, natomiast ludzie piszą, że właśnie tego się spodziewali, przecież oryginalna seria była podobna. Natomiast w Polsce wielu ludzi wypowiedziało się negatywnie i zupełnie nie rozumiem dlaczego, przecież nie oczekiwałem tutaj kreacji aktorskich wartych nagrody Emmy, tylko serialu z lekkim humorem, który można obejrzeć całą rodziną.

ocenił(a) serial na 7
gacek870

Tak naprawdę recenzje krytyków nie mają znaczenia. Bo nieważne jak bardzo serial im się nie podoba to czy się dalej utrzyma zależy od widzów. Czytam różne strony na temat Pełniejszej Chaty i wyczytuje głównie pozytywne komentarze, także mam nadzieję że serial będzie dalej trwał.

ocenił(a) serial na 7
wojtek3_2

Dokładnie tak :). To oglądalność decyduje, a ponieważ to Netlix, to będą pod uwagę wszystkie kraje nie tylko USA. Mam nadzieję przynajmniej :). No zobaczymy... JA też mam nadzieję, że będzie 2. sezon :).

ocenił(a) serial na 1
gacek870

Tak dokładnie, to tam to brzmi:

"A poza tym w międzyczasie zobaczyliśmy "Rodzinę Soprano", "The Wire", "Breaking Bad", "Mad Men", dziesiątki inteligentnych komedii."

Nie chodzi tam o to, że te seriale są lepsze od Fuller House (choć oczywiście są) ale o to, że docelowa grupa odbiorców, czyli ludzi, którzy oglądali Full House za małolata i ewentualnie mieliby do niego powrócić - widziała już seriale nieco innego kalibru, dorosła i generalnie ma większe wymagania odnośnie tego, co ogląda. I mają rację, nostalgia nostalgią, ale oryginalne Full House oglądane po latach jest dupowate do potęgi. A już Fuller House to do sześcianu. Tak więc oni tam nie porównują Full House do Breaking Bad, tylko wspominają, że widz Full House za pomocą takich Breaking Bad już wyrósł z fullhouseowych klimatów.

rozkminator

Wiem o co autorowi chodziło, ale nadal nie uważam, że obejrzane przez lata seriale wpływają na odbiór Fuller House, czy na odbiór jakiegokolwiek serialu, gdyż dla mnie jest to sprawa indywidualna. Poza tym to nie przesadzałbym z dziesiątkami inteligentnych komedii ( nie twierdze, że fuller house do nich należy) bo tak naprawdę dobrych seriali komediowych jest jak na lekarstwo.

rozkminator

Po obejrzeniu Dwóch i Pół (też komedia z dzieckiem w tle) Pełna i Pełniejsza Chata wydają się dla mnie zbyt grzeczne.... I tutaj taka ciekawostka.... John Stamos dostał propozycje zastąpienia Charliego w Dwóch i Pół ale stwierdził że serial jest zbyt wulgarny :)

ocenił(a) serial na 6
Aintha

Inaczej to sie ogladalo, gdy samemu bylo sie dzieckiem, teraz ogladam raczej z ciekawosci, jak wygladaja bohaterki, jakie sa ich dzieci itp., pewien sentyment pozostal. Brak tu Michelle, mogli zatrudnic inna aktorke. Nie warto porownywac tego do tzw. seriali kultowych, to po prostu sitcom, mnie drazni ten smiech "z puszki". W tv brakuje jednak seriali familijnych, wiec gdybym miala dzieci, to pewnie im bym ten serial pokazala :)

ocenił(a) serial na 7
angelica

Ja nie pokażę, bo nie jest z lektorem na razie :D. Ale masz rację - nie jest to durna rozrywka, a całkiem przyjemna :).

ocenił(a) serial na 7
Aintha

jeśli macie zamiar pokazać to dzieciom to lepiej uważajcie bo jest tam parę rzeczy które do serialu familijnego raczej nie pasują np: lesbijski pocałunek

ocenił(a) serial na 7
wojtek3_2

Moje są na niego zdecydowanie za małe. Za dużo się dorośli całują ;).

ocenił(a) serial na 1
Aintha

Oh nie! Tylko nie pocałunek! Paskudny symbol miłości i pozytywnych emocji! Spalić to zanim złoży jaja!!

:/

ocenił(a) serial na 6
wojtek3_2

Do tego jeszcze nie doszlam :)

Aintha

ja uwazam, ze stephanie jest ok - ta ramona jest sztuczna/ starawe dziecko raczej i DJ (ta blondyna matka) neistety jest jakas sztywna - dziwne sa czasem z nią sceny - stoi sztywno i czeka az ktos cos powie

ocenił(a) serial na 7
tadek1234

Dla mnie w ogóle nie ma chemii między DJ a Mattem i między nią a Stevem. Jakieś to takie naciagane :).
Może w 2. sezonie będzie lepiej :D.

Aintha

można gdzieś znaleźć napisy do tego serialu?

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Polknelam serial w dwa dni, bardzo przyjemnie sie ogladalo, posmialam sie, troche wzruszylam, o to chyba chodzi :) Kimmy i jej taneczne ruchy po prostu miazdza :D A Wujek Jesse jest jak wino :) Czekam na drugi sezon, bardzo przyjemna rozrywka.

ocenił(a) serial na 7
Aintha

Zgadzam się prawie ze wszystkim co napisałaś. Poza Stephanie, dla mnie jest tak samo dobra jak reszta ;) A motyw z jej pseudo scenicznym świetny :)

Pamiętam, że w starym Full House to właśnie Steph była moją ulubioną bohaterką. Fajnie byłoby też gdyby jednak Michelle pojawiła się chociaż gościnnie w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Piotrek099

DJ Tanner :D

Ja chyba lubiłam najstarszą najbardziej :). Z racji bycia najstarszą zresztą ;).

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Uważam tak samo jak Ty,bardzo dobra kontynuacja tego super serialu.Teraz czekam na 3 sezon,szkoda tylko że dopiero zapowiedziany jest na grudzień..... ;)

jazdowicz2666

W wiadomościach "E" podali iż 3 sezon został nagrany.

ocenił(a) serial na 8
boskallitania

Dobre info,dzięx ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Dla zainteresowanych to na str alltube.tv jest ten serial z lektorem

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ja już obejrzałam 3sezon :) 9odcinkow jest. Wszystkie na netflixie

ocenił(a) serial na 8
Iza_Kluba

Dzięki Wielkie za info.Na torrentach są również odc.z tego 3 sez,więc pobieramy i oglądamy :D.Pozdróweczko ;)

ocenił(a) serial na 1
Aintha

Serio ? "Stephanie mogłaby ciut się podciągnąć aktorsko. :)" Tam wszyscy mogliby zaliczyć kilka lat gry aktorskiej i to w dobrej szkole.

ocenił(a) serial na 7
basiaja75

To było 4 lata temu :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones