PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 129 140
ocen
8,6 10 1 129140
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

Świetny serial.

ocenił(a) serial na 9

Krótko: Serial bardzo dobre/świetny. Dobre aktorstwo, świetny klimat. Do głównej postaci, jednocześnie czuję szacunek, ale i nienawiść. Nie jest to na pewno postać, która wzbudza sympatię. Najpierw zaczynał jako nielegalny bukmacher, czym dalej, tym bardziej idzie w stronę mroku, wykorzystując każdego, nawet swoją rodzinę. Nie podoba mi się, że zrobił z Artura kogoś takiego jakim był przez jakiś czas. Nie lubię dwóch postaci, Lindy i tej cyganki od Johna..a szczególnie jej. Chociaż john sam odpowiada za swoją śmierć . Lindy jednocześnie nie lubię, bo jest miejscami irytująca,ale uratowała w jakiejś części Artura. Którego lubię chyba najbardziej, no i Polly, Te dwie postacie są świetne. Za to postać grana przez Tomiego Hardy, jest niezła, ale zagrana słabo. No i muzyka jest bardzo dobrze dobrana. I co do kobiet..zdecydowanie za dużo niepotrzebnych wątków z kobietami, które nic nie wnoszą..wątek Lizzie chyba najmniej potrzebny No i niektóre rzeczy, nie są zgodne z historią Także:
1 sezon 10/10
2 sezon 9/10
3 sezon 7/10 jakoś nie podszedł mi ten sezon
4 sezon 8+/10 Postać Luci zagrana przez brodiego... fatalna. Wkurzało mnie ,jak każde słowo wypowiadał, jakby to był jakiś corleone czy coś.
5 sezon ma poruszać krach na giełdach, i faszystów
6 sezon pewnie będzie o niepodległości irlandii ,albo znowu jakieś polityczne gierki
7 sezon ma się zakończyć na 2 WŚ ...ale nie wiem o czym miałby być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones