Peaky Blinders (2013-2021)
Peaky Blinders: Sezon 3 Peaky Blinders Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek Peaky Blinders (2013-2021)

Episode 5

56 min.
8,3 989
ocen
8,3 10 989
{"link":"/serial/Peaky+Blinders-2013-680981/episode/3/5"}
{"type":"film","id":680981,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Peaky+Blinders-2013-680981/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum s3e5
  • Dlaczego w necie nigdzie nie ma odcinka 5 z lektorem? W telewizji był pokazywany z lektorem tak jak wszystkie pozostałe a w necie jest tylko z napisami.

• Andrzejek324 Takich seriali nie powinno oglądać się z lektorem, a szczerze mówiąc, to żadnych seriali, czy filmów nie powinno się oglądać z lektorem, ale to tylko moje zdanie.

• dafciu7 JA oglądam wyłącznie z lektorem. Nie jestem się w stanie skupić na filmie jeżeli mam czytać napisy. To tak samo jakbym jednocześnie miał czytać książke i oglądać telewizje. Uważam, że napisy w ogóle powinny zostać wycofane.

• Qjaf ocenił(a) ten serial na: 7

Andrzejek324 Zdania w tej kwestii sa podzielone:)

• Qjaf No wiadomo. Jednego tylko nigdy nie mogę pojąć jak niektórzy twierdzą, że im lektor film zagłusza. JAkim cudem lektor może zagłuszyć film, skoro najpierw kwestie wypowiada aktor a dopiero później czyta ją lektor?.

• Qjaf ocenił(a) ten serial na: 7

Andrzejek324 Nie zaglusza, ale moze jakos sie "miesza". Ja np. cale zycie uczylem sie do szkoly przy jakiejs muzyce czy przy telewizji, a dla innych to niezrozumiale bo potrzebuja skupienia.

• Qjaf No, ale ta muzyka czy telewizja sobie leciała w tle nawet nie wiedziałeś co leci bo skupiałeś się na nauce.