PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171155}

Peep Show

8,0 3 440
ocen
8,0 10 1 3440
Peep Show
powrót do forum serialu Peep Show

9 sezon - napisy

ocenił(a) serial na 10

Są tu jeszcze fani tego świetnego serialu? Z racji iż osiem pierwszych sezonów jest dostępnych na Netflixie z polskimi napisami - każdy jest w stanie przetestować ten serial i to w rodzimej wersji językowej.

Problemem są napisy do sezonu 9. Z racji iż ich nigdzie nie znalazłem (bo nie istnieją) - postanowiłem sam przetłumaczyć angielskie napisy. Nie jestem jednak wielkim znawcą języka angielskiego, także pomijam miej więcej 3-4 kwestie na każdy odcinek, jak również nieco spłycam żarty bazujące na "grze słów". Jeśli znalazłby się ktoś kto mógłby je nieco po mnie poprawić - myślę że moglibyśmy udostępnić je "szerszej publiczności". Obecnie kończę tłumaczyć trzeci odcinek, także jestem na półmetku.

Zainteresowanym będę podsyłał po jednym pliku, aby ograniczyć próby "wydobycia" ode mnie tych napisów, bez prawdziwego zamiaru pomocy w poprawkach.

Następne w kolejce do tłumaczenia : That Mitchell And Webb (Situations i Look).

Tom_Woo

taaak!

ocenił(a) serial na 10
Tom_Woo

Cholera..własnie skończyłam 8 sezon na Netflixie i jestem wściekła, że nie ma 9 sezonu!!! Peep Show oglądałam jeszcze w 2004 roku...niedawno przeglądając trafiłam na niego w ofercie Netflixa i oszalałam. Zaczęłam oglądać jak głupia.
Co do angielskiego, też nie jestem super znawcą. Poza tym ten serial bazuje na angielskiej kulturze, zatem dużo w nim wątków znanym tylko wyspiarzom, ale jakbym miała tekst po angielsku (napisany) to z chęcią poprawiła, a nawet przetłumaczyła coś.. Może zajęło by mi to trochę czasu, bo musiałabym sprawdzić do czego odnoszą porównania, żeby były bardziej zrozumiałe dla polskiego widza, ale jak najbardziej piszę się!

ocenił(a) serial na 10
Tom_Woo

wrzuc do napi project :) 9 sezon jest ostatnim oficjalnie zakonczyli juz serial?

Tom_Woo

cześć, może już ktoś posiada napisy do 9 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Tom_Woo

Wczoraj zacząłem oglądać i jestem na razie na 5 odcinku. Znam bardzo dobrze angielski na poziomie jaki przedstawiłeś (wyłapywanie żartów słownych itd.) Jeżeli mi się serial nie znudzi to pewnie się podejmę tłumaczenia.

ocenił(a) serial na 8
Tom_Woo

Hej! Podzieliłby się ktoś napisami do 9 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
Tom_Woo

Jeśli ktoś z osób z powyższej dyskusji stworzył nawet połowicznie napisy, to proszę bardzo o udostępnianie, pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
wojtas219

Chciałbym w końcu obejrzeć 9 sezon. Nie wiem, czemu wszystkie 8 jest na Netflixie, a nie ma 9...ktoś - coś wie z napisami?

ocenił(a) serial na 8
Tom_Woo

Oglądam właśnie 8 sezon na netfixie ale mam tylko napisy po angielsku, jak zrobić by były po polsku?

Tom_Woo

Jak Wy to chcecie ogladac z polskim tlumaczeniem? Tam sa frazy nieprzetlumaczalne i najlepiej oglada sie z angielskimi napisami. To nie jest tez jakis jezyk szekspirowski, idzie to zrozumiec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones