PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114368}
4,5 11 450
ocen
4,5 10 1 11450
Pensjonat pod Różą
powrót do forum serialu Pensjonat pod Różą

jest to tak ciepły, mądry serial, z taką przyjemnościa się go oglądało. Szkoda ze tak słabo oceniony,
dla mnie jest świetny :)

ocenił(a) serial na 10
kasia84_filmweb

dla mnie też jest świetny, też lubiłam go oglądać i do dziś lubię gdy jest w telewizji. Świetna rola Walach, Trybały, Kuleszy, i wielu innych aktorów. Gdyby nie pensjonat pod różą to by Agata Kulesza nie byłaby aż tak popularna i Magdalena Walach również.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

No na pewno wybiły się tam :D

ocenił(a) serial na 10

a Marzena Trybała nie musiała się wybijać bo ona jest dużo starsza, i niektórzy ją kojarzyli z innych ról. Szkoda że tego serialu już nie ma, bo był taki, fajny, mądry, życiowy serial. Nawet nie wiem jak by się potoczyły dalsze losy, Iwy, Maryli, Dusi, Kaliny (czy by dalej była z Mikołajem ), czy Iwa i Ksawery byliby jeszcze małżeństwem. W sumie chciałam żeby Iwa była z Jackiem, bo Jacek to był romantyk (jak tą kolację zrobił w pensjonacie i była wołowina w kawie) ale Ksawery też mógł być chociaż aż taki romantyczny nie był.

ocenił(a) serial na 9
kasia84_filmweb

Zgadzam się . Jak to ktoś gdzieś napisał " Mój ulubiony serial. Taki normalny." . Fakt faktem serial mocno odstaje od dzisiejszych standardów na plus . :)

Cobros

To serial mądry, ambitny, wiele w niem elementów sztuki, literatury, dlatego też pouczający, a tym samym niezrozumiały dla wielu. Cudowna rola Marzeny Trybały .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones