PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499633}
7,9 829
ocen
7,9 10 1 829
Phantom: Requiem for the Phantom
powrót do forum serialu Phantom: Requiem for the Phantom

"Phantom" wciąga już od pierwszego odcinka. Jest pełne tajemnic, wypełnione wspaniałą muzyką. Niezwykły klimat i ciekawi bohaterowie - nie mogę się doczekać kiedy i czy w ogóle poznamy bliżej ich przeszłość... Jak na początek (bo jestem aktualnie w 6 odcinku) dla mnie 10/10.

elfka77

myślałam że się skończy na 10 odc a jednak nie lol :P

ocenił(a) serial na 8
nNesti

po 10-tym byłam w szoku, 11 - nic nowego nie wprowadziła, dzisiaj obejrzę 12 to zobaczymy jak z tego wybrną. Zastanawiam się nad liczbą odcinków - będzie ich tylko 13 - czy będzie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

Czytałam gdzieś że odcinków ma być aż 26 ale nie wiem czy to tylko zwykła plotka...choć fajnie by było jak by się okazało ze jest ich aż tyle^^

ocenił(a) serial na 8
Anime_Queen

odcinków ma być 26 jestem po 13 i czekam na następny - to już raczej nie plotka - jest tak napisane na Anime News Network. Robi się coraz ciekawiej więc cieszę się że odcinków będzie aż tyle.

elfka77

Ja też czekam na resztę!!! ;)

MarlaOgg

ja jestem na 14, to jest chyba najlepsze anime które teraz ogladam.

ocenił(a) serial na 9
nNesti

a ja jestem na 26...

użytkownik usunięty
elfka77

Zgadzam się świetne anime. 10/10!

ocenił(a) serial na 10
elfka77

Naprawde solidne anime. Swietna nastrojowa muzyka, ciekawie pokazani glowni bohaterowie.

ocenił(a) serial na 9
supermonej

muzyka to wielki plus, momentami kojarzyła mi się z leonem zawodowcem :) Jedynie opening mi się nie podobał, ale ogólnie nigdy mi sie op nie podobają.

elfka77

Całkowicie się zgadzam. Mimo, że nie jestem wielkim fanem anime, muszę przyznać że to jest świetne. Niepowtarzalny klimat, świetna fabuła, genialna muzyka i kreska była bardzo dobra. Dziwie się tylko, że jest tak mało znane...

ocenił(a) serial na 8
elfka77

Wszystko w tym serialu gra jak należy, wiecej ludzi powinno go obejrzeć. A opening i ending to cudeńka, chociaż właściwie tak jest w każdym anime ^^

elfka77

To anime miało bardzo duży potencjał, którego twórcy niestety nie wykorzystali. Od strony wizualnej i dźwiękowej jest to najwyższy poziom, ale drażnią słabo napisane dialogi i zdecydowanie zbyt częste rozważania moralne bohaterów, które po pewnym czasie powodują u widza odruch wymiotny. Wątek romantyczny też spartolony. 7/10

ocenił(a) serial na 8
elfka77

Dla mnie 8/10.
Świetne wykonanie, piękny pierwszy opening (drugi już niekoniecznie), są zmiany w psychice bohaterów pod wpływem wydarzeń, zakończenie też niczego sobie, ale kilka rzeczy moim zdaniem spartolili. Kiepsko im wyszedł motyw z ostatnią sceną walki, słabo rozwiązali wątek Cal mimo iż była to bardzo ciekawa postać no i te momenty w stylu: zabili go, a jednak żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones