serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Piąty stadion

2012 - 2014
3m
4,1 2 733
oceny
4,1 10 1 2733
Borys dziedziczy po wuju pub, w którym spotykają się fani piłki nożnej. Zobacz pełny opis
Piąty stadion zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

„Piąty stadion” to opowieść o grupie przyjaciół kochających piłkę nożną i towarzyszących jej emocjach. Perypetie bohaterów rozgrywają się w Warszawie w odziedziczonym przez jednego z nich pubie o nazwie „Piąty stadion” i obfitują w szereg zabawnych, nieprzewidywalnych a czasami absurdalnych sytuacji.

Poza normalnymi odcinkami Telewizja Polska na programie TVP1 emituje również specjalne odcinki Na Żywo, które były emitowane przed i po meczach reprezentacji Polski podczas Euro 2012, jak i również podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 oraz w wybrane środy zamiast zwykłych odcinków Piątego Stadionu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przyznać się, kto dał "1" tylko dlatego, że mu się obsada nie podobała... ja wiem, że główni aktorzy to symbol polskich komedii romantycznych, ale zagrali dobrze, bądźmy obiektywni

it's Karolak and Adamczyk again...

Narzekacie :p

ocenił(a) serial na 7

dla mnie fajne przerywniki przed meczami :p owszem niektóre są słabe ale co poradzić :p ciekawe czy takie będą przed mundialem :p

serial dla lemingów

ocenił(a) serial na 1

o wesołkowatych lemingach

NA ŻYWO

ocenił(a) serial na 1

Naprawdę wierzycie, że ten serial jest nadawany na żywo, tak jak widnieje podpis pod logo TVP1?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones