PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107871}
7,9 1 049
ocen
7,9 10 1 1049
Pieprz i wanilia
powrót do forum serialu Pieprz i wanilia

To było coś...

ocenił(a) serial na 9

Wychowałem się na tym serialu, leciał w niedziele w TVP1 tak gdzieś po "Starym Kinie". Do dziś pamietam ten wystrój pokoju w którym siedzieli, z mnóstwem książek i kaset w tle. Coś po prostu niezapomnianego. Tony Halik i Elżbieta Dzikowska tyle ciekawych rzeczy przedstawili, różne kultury, przyrode, ach, wspaniałe wspomnienia... Do dziś pamiętam jak Tony prezentował jakąś fajke pokoju ;-))

ocenił(a) serial na 10
Luke_82

Łezka w oku się kręci. Taaaaak to były czasy Tony Halik to po prostu legenda. Szkoda, że nie żyje...wiecie coś, czy dostał jakieś nagrody za całokształt?

ocenił(a) serial na 9
Kapiszczur

He nie sadziłem że ktos zajrzy na ta stronke :) Dobrze wiedzieć że ktoś pamięta takie stare dobre seriale dokumentalne :))
Nic mi nie wiadomo czy śp Tony dostał cos za całokształt...a szkoda jeśli nie...

ocenił(a) serial na 10
Luke_82

A powinien nawet pośmiertnie, za kształcenie pokoleń ludzi.
Czarodziej, ale właśnie o to chodzi, żeby zamiast robić super-poważne programy dokumentalne, trochę humoru, luzu. Jak kogoś coś zainteresuje, to może zawsze sam sprawdzić.

ocenił(a) serial na 9
Kapiszczur

super serial

ocenił(a) serial na 8
Luke_82

Pierwszy dokumentalny serial jaki oglądałem. Niewiele co prawda rozumiałem (byłem małym brzdącem), ale dla dzieciaka w końcówce lat 80 i początku 90, świat który pokazywali w programie, był tak dziwny, kolorowy i inny, że hipnotyzował.

P.s - nie ma to, jak odpowiedzieć komuś po 12 latach.

ocenił(a) serial na 8
Luke_82

Nie tylko Ty na tym się wychowałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones