PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 238
ocen
4,6 10 1 34238
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Damian Skowronek

ocenił(a) serial na 8

Ciekawi mnie, co myślicie o tej postaci i o Urbańskim w tej roli?

Wg mnie całkiem ciekawa postać, trochę taki Tracz w tym Wadlewie. :P Niewątpliwie czarny charakter, a tacy bohaterowie zawsze w cenie. Na pewno też kolejna bardzo zamożna postać w serialu, która ma kasę i pewnie różne wpływy. Interesująca była jego scena z Norbertem i Pauliną dzisiaj. Skowronek początkowo dla Pauliny taki milutki, taki flirciarz, wydawałoby się, że nie jest w stanie nikogo skrzywdzić, ale bardzo szybko pokazał swoje drugie oblicze. I powiem szczerze, wtedy (gdy Skowronek zmienił ton wobec Pauliny na bardzo ostry i kazał jej wziąć tę torebkę) to mialem bardzo mocne skojarzenie z Igorem! Tak, z czasów, gdy jego związek z Sabiną dopiero się zaczynał. Igor też bardzo szybko pokazał wobec Sabiny swoje prawdziwe oblicze. Chciał z nią uprawiać seks już właściwie na pierwszej randce, a gdy ta się sprzeciwiła, nie zawahał się i od razu wymierzył jej policzek. Mam wrażenie, że gdyby nie interwencja Norberta, to Damian zachowałby się dziś jeszcze bardziej jak Igor i uderzył Paulinę. Skowronek tak jak niegdyś Igor bardzo szybko pokazał swoje prawdziwe ja i bardzo szybko jego szanse u Pauliny zmalały...

Mogę Wam zdradzić, że postać Damiana zostanie prawdopodobnie w serialu na dłużej i jeszcze bardziej się rozkręci. Będą całkiem niezłe sceny akcji z nim i paroma innymi postaciami. :p

A Urbański w tej roli moim zdaniem zaskakująco dobrze się sprawdza. Jest z wykształcenia aktorem, ale nie czarujmy się, nie ma imponującego dorobku filmowego, serialowego czy teatralnego. Na koncie ma zaledwie kilka drobnych rólek i chyba dopiero ta w PM jest tak naprawde jego większą. Na razie gra całkiem nieźle, na pewno pare klas wyżej niż gość kończący właśnie studia aktorskie, niejaki Patryk Pniewski. :D

ocenił(a) serial na 8
Cefalix

Godna uwagi jest również postać jego ochroniarza Rafcia. :D To z kolei taki trochę Osa z Plebanii. :D Nieco przygłupi, tylko od Osy znacznie lepiej zbudowany. :D Całkiem fajne są sceny jego rozmów z szefem. Niezłe też miał interakcje z Łazankiem. :D

Cefalix

Rafcio taki intelektualista jak przydupasy Andrzejka/Bończaka :D

użytkownik usunięty
Cefalix

jakiś sensowny mafiozo,powinien mieć chociaż jednego sensownego pracownika w sensie takiego inteligentnego asystenta z którym mógłby się wymienić poglądami,ułożyć plan działania,itd plus dwóch takich niezbyt kumatych co głównie go ochraniają,prowadzą samochód,załatwiają proste sprawy.

Cefalix

ja myślałem wcześniej że z nim będzie chała, ale o dziwo fajnie gra. ale jak słyszę jego głos to ciągle mam myśl że zaraz sie przywita Hubert Urbański Milionerzy TVN XD a to z tą torebką bardzo dobrze zagrał, no bo porównajmy to z naszym ulubionym aktorem, przepaść. tamten z kolei tak fajnie sztucznie beczał na schodach przy Ewie. Tak na to patrzyłem i pomyślałem że nie byłoby przesadą stwierdzenie, że pięciokąt oraz w ogóle trudne sprawy Krystian/Melka i w ogóle Krystian to najgorszy wątek w historii serialu.

Wingo

Jesli chodzi o plastusia w czwartkowym odcinku powie:
-moje życie własnie sie skończyło.....mam nadzieje że to początek konca mając świadomosc co teraz zamierza ta ciamajda zrobć,oby szybko i dość boleśnie.

użytkownik usunięty
Cefalix

a ten jego drugi cyngiel się jeszcze będzie pojawiał,czy tylko z tym Rafcio będzie chodził?z tych postaci co są podobne z zachowania do niego poza Igorem wymieniłbym także Andrzeja,facet sprawia wrażenie takiego miłego na poziomie,a potem potrafi ostro namieszać.Zaskoczył mnie Norbert,taki laluś do tej pory a tutaj taka bomba w pysk,zwłaszcza że tamten był z ochroniarzem,szkoda że jeszcze tego drugiego nie powalił niczym Rambo.

użytkownik usunięty

generalnie,bez szans było równocześnie terroryzować mieszkańców wsi o pieniądze,a grać romantycznego adoratora Pauliny.Choć owszem byłem zdziwiony że tak łatwo dał się sprowokować i pokazać prawdziwe oblicze.On już raczej jest w jej oczach skończony,Wojtek przepadł,Bartek to wiadomo odpada bo jak Emilka pokaże mu drzwi,zostaje Iza,więc Paulina ma do wyboru Norberta albo samotność,jeszcze mu się opiera,ale pewnie wrócą do siebie.

użytkownik usunięty

A mi ten cały Urbański kojarzy się z prowadzącym teleturnieje jak Milionerzy na TVN-ie I uważam,że ta rola Damiana mu nie pasuje by grać takiego typowego drania w PM. Nie dawno się żalił,że jego postać jest ciągle bita i ma takie sceny w scenariuszu jak pojawi się na planie PM. O gólnie nie przepadam za tym gościem i może znikać.
Nie żywota ,że jak TVN emitował taniec z gwiazdami to się pluł,że chce więcej kasy oni się nie zgodzili i go wyrzucili z tamtąd . Scena z tą torebką co przyjechał do Pauliny by nie pakowała swoich kosmetyków po kieszeniach jak to zeznał jego ochroniarz Rafcio. Paulina mu powiedziała,że ma się wynosić dała mu do ręki te torebkę,przyszedł Norbert położył te torebkę na ziemie a on żądał od Pauliny przeprosin nie dotarło,że Paulina jej nie chce a Norbert nieźle go urządził przywalając mu w pysk. Sceny z Igorem co były na początku jak zaczął się spotykać z Sabiną i chciał uprawiać z nią seks a jak się sprzeciwiła ,że jest szybki od razu Ją walnął to było zaraz po jego spotkaniu z ojcem w tej restauracji gdzie Olgierd zrobił Igorowi awanturę i go wyzywał .Sabina potem jak coś chciała to dzwoniła do Igora.

ocenił(a) serial na 1
Cefalix

Dokładnie, jest przepaść między nim a naszym ukochanym aktorem Patryczkiem Pniewskim który w każdej scenie ma szkliste oczka jakby miał 3 dniową obstrukcję, ale jakby w każej scenie umierała mu matka.

ocenił(a) serial na 10
Cefalix

Skowronek to dla mnie trudna w odbiorze postać. Jest kreowany na groźnego bossa ale zdarzają mu się śmieszne wpadki na przykład jak zarywał do Pauliny na torebkę :D
Ale to on teraz trzyma wszystkie karty więc Beatka i reszta wadlewskiej społeczności ma ciężki orzech do zgryzienia.

użytkownik usunięty
Cefalix

Mieszkańcy Wadlewa namawiają Norberta żeby podrywała Damiana i to zaraz po tym jak się zeszli.Pewnie oni narobili głupot,a Paulina najlepiej dla umorzenia ich długów niech pójdzie z nim do łóżka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones