4,6 35 tys. ocen
4,6 10 1 34595
1,0 2 krytyków
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

to takie trio jak kiedyś Paweł (Hubert - czyli związany z jedną babką, porzadny gościu, ale z jajami), Artur (Szymon - niepoprawny podrywacz, który jest w stanie poderwać każdą babkę/oprócz Marysi, Piotruś Pan), Bartek (Adam - taka "ciotka" troszkę). szczerze mówiąc wolę to aktualne trio tylko za rzadko ich pokazują a szkoda bo sceny z nimi są dosyć zabawne

ocenił(a) serial na 8
marajka

Jest w tym trochę prawdy, ale ja szczerze powiedziawszy wolę dawniejsze trio. A Adam nareszcie wyjechał :D Mam nadzieję, że na długo, a najlepiej to niech wcale nie wraca ;)

użytkownik usunięty
refleksion

właśnie, niech adam juz nigdy nie wraca a kinga niech bedzie z arturem hehe :D

Podpisuję się ręcami i nogami! Niech ona już nie tańczy dla mnie... ;D

no nie wiem,a jak mu Kinga nie zapakowała sweterka do torby?przecież wystep mają w Pradze,przecież to niedaleko,tego rumcajsa chyba tak łatwo sie nie pozbędziemy

ocenił(a) serial na 2
marajka

Oni nie potrafią zabalować. Z Arturem były najlepsze imprezy...

nick2008

Tia...i wszystko szło z litrowych butelek do gardziołka,moge sie mylic ale chyba popitki to wogule nie było

aron312

Były chyba ogóry i woda w słoikach po musztardzie. Czy to była wóda...?

tweety77

Chyba wóda,bo im sie języki kręciły,polewke miałem z Miedzianowskiego,zagrał amatorsko pijanego ale ja sie pośmiałem,ale jak sobie przypomne Mirke po alkoholu...grrr!!!

aron312

Mirka to jest tragiczna i na trzeźwo, nawet jak ją widzę po alkoholu to nie pomaga ;]

tweety77

...i to niezależnie kto jest po alkoholu haha ;D