PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 908
ocen
8,0 10 1 124908
8,4 9
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Kiedyś zastanawiałam się do jakich domów w Hogwarcie trafiliby bohaterowie (nie tylko POM, ale mniejsza). Wiem, że to świat magii a Kowalski nie wierzy w magię i tak dalej, ale nieważne.

Według mnie:
Gryffindor - Skipper, Rico, Kitka, Marlenka
Odwaga, siła, oddanie i lojalność. Wszystko co pasuje do tej dwójki. O Kitce wiele nie wiemy, ale i tak najbardziej pasuje mi do tego domu. Po tym jak nie zjadła nikogo z zoo dla Skippera. Marlenka przy całym swoim niekiedy irytującym charakterze to też Gryfonka.

Slytherin - Bulgot, Czerwony Wiewiór, Parker, Savio, Hans, Clemson, Niebieska kura
Tu chyba wszyscy źli bohaterowie, przynajmniej dla mnie. Spryt, cwaniactwo, ambicja, niekiedy chora. Co ciekawe to mój ulubiony dom i najciekawszy jak dla mnie w sadze HP. Poza tym Bulgot pasuje na Ślizgona.

Ravenclaw - Kowalski, Maurice, Mason
Kowalskiego tłumaczyć nie trzeba. Mądrość. Maurice i Mason jak dla mnie też najlepiej pasowaliby do owego domu. Maurice choć nie tak inteligentny jak Kowalski to jednak także, nie da się zaprzeczyć.

Hufflepuff - Szeregowy, Julian, Mort, Phil, Fred, Doris, Lulu, Pancernik
Najwięcej osób. Szeregowy to wypisz, wymaluj Puchon. Julian zdecydowanie też a Mort wszędzie gdzie on, ale nie widzę go w żadnym innym a tu pasuje.

Wszystkie cztery pingwiny pasowałyby też do Gryffindoru, ale integracja między domami jest w cenie. No i tak jednak pasują mi lepiej. Każdy pingwin mógłby być też w innym domu, ale chyba nie ma takiego, który pasowałby do Slytherinu, no może na siłę Rico.
Postaci w bajce jest więcej, Mogą być też postacie z filmów Madagaskar. Jak Wy sądzicie? Do których domów przydzieliłaby ich Tiara? I dlaczego?

ocenił(a) serial na 10
Annqa

Tak Lucjusz Malfoy jest całkiem, całkiem! Szczególnie w Komnacie Tajemnic, tam podobał mi się najbardziej.
A Snape... cóż....chciałabym mieć takiego nauczyciela xD

ocenił(a) serial na 8
natalia30107

Czy tylko ja na całym świecie nie przepadam za filmami o Potterze? O_o

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Chyba tak ;-)

ocenił(a) serial na 7
Merkura

Nie tylko ty ;) Też nie jestem jakimś wielkim fanem :P

Ingrid_Fox

No i Savio jest wężem sam w sobie (logo Slytherinu!). Tak czy inaczej, nie wyobrażam sobie, by można było ich lepiej podzielić.

Ingrid_Fox

Phil (w polskiej wersji: Edek, Stefan lub Zenek) to jedyne zwierzę w serii, które umie czytać, co może świadczyć o wysokiej inteligencji - jak dla mnie Ravenclaw. Poza tym, w niektórych odcinkach tylko on umie czytać, ale zdarza się też, że potrafią czytać wszyscy - nawet Mort!

ocenił(a) serial na 9
Ingrid_Fox

Ale po co

ocenił(a) serial na 1
Ingrid_Fox

Hohoho. Paskudny serial karwasz twarz :)
Gdy tylko widzę i słyszę jak oni drą na siebie te mordy to ten de...lizm mnie odpycha.

ocenił(a) serial na 9
Ingrid_Fox

Ja dodam jeszcze że do Gryfindoru pasowałby Rysiek (Roger) i Leonard.
Do Slytherinu: Rhonda, Joey i Barry.
Do Ravenclawu: Buck Rockgut
Do Hufflepuffu: Roy i Bolo i Lolo.

ocenił(a) serial na 8
Ingrid_Fox

Mort też slitherin. On tylko udaje głupiego, żeby mieć co jeść. Poczytajcie o tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones