5 odcinków
6,9 164
oceny
6,9 10 164
57
chce zobaczyć
{"type":"film","id":36963,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Le+avventure+di+Pinocchio-1972-36963/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pinokio
  • iratus1 ocenił(a) ten serial na: 7

ogólnie film niezły ale pamiętam, że jak byłem mały to mi się strasznie nie podobał :)

• iratus1 mam go nadal na video:) w dzieciństwie całkiem czesto go ogladałam, najbardziej lubiłam sceny z wrózką i w brzuchu wieloryba, resztę zazwyczaj przewijałam. Ech to były czasy...

• Abigail87 Witaj Abigail87. Masz mozliwosc zgrania tego z vhsa na wersje cyfrowa i wrzucenie na neta?? ...zrobilbys mi ogromna przysluge:) ja takze mialem ten film ale kiedys komus pozyczylem i do tej pory nie wiem kto to ma.... a wpsomnienia sie licza..jak nie da rady to chociaz sciezke dzwiekowa to jakos moze znajde na necie oryginalna wersje po wlosku to sobie ja pozneij przerobie....pozdro i czekam na odpowiedz

• Abigail87 Jak masz ten film zapraszam na PRIVA

• iratus1 Szukam tego Filmu serialu Pinokio 1972 z Dubbing od dawna nie ma ani kasety ani płyty może ktoś ma i jakoś by się podzielił bo w necie tego nie ma

• neron4 ocenił(a) ten serial na: 8

iratus1 Miałem to samo . Bałem się tego filmu. To chyba przez sceny z kotem i lisem ( wieszanie Pinokia) i sceny gdy tonie Jepetto i Pinokio ( ostatecznie trafiają do brzucha rekina ).