PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36963}

Pinokio

Le avventure di Pinocchio
6,9 174
oceny
6,9 10 1 174
Pinokio
powrót do forum serialu Pinokio

ogólnie film niezły ale pamiętam, że jak byłem mały to mi się strasznie nie podobał :)

iratus1

mam go nadal na video:) w dzieciństwie całkiem czesto go ogladałam, najbardziej lubiłam sceny z wrózką i w brzuchu wieloryba, resztę zazwyczaj przewijałam. Ech to były czasy...

Abigail87

Witaj Abigail87. Masz mozliwosc zgrania tego z vhsa na wersje cyfrowa i wrzucenie na neta?? ...zrobilbys mi ogromna przysluge:) ja takze mialem ten film ale kiedys komus pozyczylem i do tej pory nie wiem kto to ma.... a wpsomnienia sie licza..jak nie da rady to chociaz sciezke dzwiekowa to jakos moze znajde na necie oryginalna wersje po wlosku to sobie ja pozneij przerobie....pozdro i czekam na odpowiedz

Abigail87

Jak masz ten film zapraszam na PRIVA

iratus1

Szukam tego Filmu serialu Pinokio 1972 z Dubbing od dawna nie ma ani kasety ani płyty może ktoś ma i jakoś by się podzielił bo w necie tego nie ma

ocenił(a) serial na 8
iratus1

Miałem to samo . Bałem się tego filmu. To chyba przez sceny z kotem i lisem ( wieszanie Pinokia) i sceny gdy tonie Jepetto i Pinokio ( ostatecznie trafiają do brzucha rekina ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones