PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=422958}

Planeta Sketch

Planet Sketch
3,5 148
ocen
3,5 10 1 148
Planeta Sketch
powrót do forum serialu Planeta Sketch

Kompletnie absurdalny i bezwartościowy serial, który koszmarnie nudzi, a nie bardzo śmieszy. Jakie błędy popełnili? Po pierwsze gagi się powtarzają, przez co staję się tak nudnawe i denne, że przęciętny widz by się z nudów przewrócił. Drugi to przesadzony absurd, miał być to serial, który choć ma absurdalną fabułę miał śmieszyć. Cóż... Coś producentom się nie udało. Trzeci błąd to obleśne gagi głównie z tą dziewczynką dłubiącają w nosie oraz konia pierdzącego na kilometr. Sorry nie jestem przygotowany na coś takiego. Projekty postaci są obrzydliwe.

Ode mnie 1/10. Choć szkoda, że nie można daćtemu serialowi 0/10, bo dla tego serialu jeden to za dużo.

Asayama

tak jak większość ostatnich bajek na jetixie. (Wiem, że jestem dziecinna, ale ja poprostu lubie oglądać bajki xDD) a kiedyś na Jetixie puszczali fajne, może i również bezwartościowe, ale fajne :PP kreskówki np. dzieciaki z klasy 402, Tutenstein, Tajemnicze opowieści Moville'a, Świat według Ludwiczka, Przygody Kuby Guzika (zwłaszcza to uwielbiałam :DD) Jerry i Paczka, Ach ten Andy...

klaudyyynka11

Te, które wymieniłaś są wartościowe... no poza Jerrym i Paczką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones