że o ile 2 sezon był nudnawy to finish miał niezły. C i B są wreszcie razem, super tylko że teraz czeka nas rozpad tego związku. Wiadomo że etap dochodzenia do związku jest zawsze najciekawszy, scenarzyśći się napracowali żeby możliwie jak najdłużej trwał. Miejmy tylko nadzieje że scenarzyści mają na tyle rozsądku żeby...
więcej
z tej strony można ściągnąć sezon 1 z lektorem...
http://twoja-strona.net/forum/viewtopic.php?t=10226
na razie z mojej strony będzie króciutko, całe moje uwielbienie po powrocie ze szkoły ;p
odcinek cudowny <3 nareszcie Chair razem, końcowa scena z nimi była idealna, aż mi łezka popłynęła. Blair cudownie wyciulała swoją świtę robiąc z L.J królową ; D Nelly Yuki dała czadu na imprezie, to jej podwalanie się do Dana...
Jak donosi plotkara.info CW wycofało się ze stworzenia produkcji o młodości Lily...;(
O NIE!
A mnie się to podobało!!! Tak liczyłam na nowy serial... Jeszcze
te szalone lata '80... Egh... Co za pech!
Oby jednak zmienili zdanie!x/
klik w...
Jestem na początku 19 odcinka drugiego sezonu i znowu w tych scenkach mówiących co było w poprzednich odcinka pojawiła się (tak jak w odcinku 18)scenka z tym właśnie Carterem, kótrego jakoś nie widziałem w poprzednich odcinkach obu serii... może się jednak myle... może mnie ktoś oświecieć?
Z góry dzięki...
Jestem po 25 minutach tego odcinka i jestem na razie zawiedziona. Za dużo młodej Lily, zero Georginy (na co potajemnie liczyłam, pomimo, że żadnych zwiastunów z nią nie było), Rufus znów nie wie czy da rady być z Lily ("bo podobno jej nie zna po 20 LATACH!" - tłumacz. własne). Tragedia. Dwa ostatnie odcinki były...
Pytanie do tych, którzy widzieli (chyba raczej które widziały :)) odcinek 2x24. Chłopak, z którym pobiła się Lily i jej znajomi na imprezie miał na nazwisko Van der Woodsen. A z tego co zrozumiałam, Serena i Eric to dzieci Owena. Czemu więc noszą nazwisko tego kolesia z imprezy? Czyżby Lily później się z nim hajtnęła?
Mam pytanie. Wiem, że już było dużo tematów odnośnie tego. Przyznaje też, że przewertowałem wszystkie tematy. Ciekawi mnie czy wie ktoś może jaki telefon używa Jenny w 2 sezonie? Nigdzie tego nie można znaleźć.
moim zdaniem rewelacja!
bardzo ciekawy odcinek... trzymal w napieciu.
No i Georgi wrocila! hehe ona jest rewelacyjna.. jestem strasznie ciekawa co bedzie w nastepnym odcinku!!!!!
Okazuje się że Tvn7 wyemituje jednak 2 sezon tego wspaniałego serialu:D
Niestety bedziemy musieli troche poczekac poniewaz najprawdopodobniej dopiero jesienia ;(
Link do informacji:
http://www.plejada.pl/3,18316,news,1,1,blair_i_serena_wroca_do_polski,artykul.ht ml
zauwazylam ogladajac wczorajszy odcinek gossip girl ze vanessa ma na sobie srebrną bluzę H&m i sukienke tez co do bluzy jestem pewna bo posiadam taka sama ;p mozecie mi powiedziec jakie sklepy ubierają serene
I jak wrażenia? Jak dla mnie, to jeden z najlepszych odcinków tej serii. Cieszę się, że C i B ze sobą rozmawiają, nawet jeśli (jak narazie) dotyczy to tylko tematów o S. Ciekawy wątek z Gabrielem i Poppy, chociaż wolałabym, żeby już się skończył; szkoda mi pieniędzy Rufusa i wkręcania S.
Ale i tak najgenialniejsza...