PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=373040}

Poślubione armii

Army Wives
6,8 1 211
ocen
6,8 10 1 1211
Poślubione armii
powrót do forum serialu Poślubione armii

będzie 8 sezon??

ocenił(a) serial na 8

wie ktoś czy będzie 8 sezon??

ocenił(a) serial na 7
marta_34

Oby:)

marta_34

z tego co czytałam to ma być, będzie to już sezon finałowy

ocenił(a) serial na 7
Niunia_33

matko, jeżeli będzie tak zły jak 7 sezon to 9 na pewno nie będzie. Zresztą nawet oglądalność w USA spadła o ponad 40%.

Unibet_78

No 9 i tak ma nie być :)

ocenił(a) serial na 7
Niunia_33

może i dobrze:)

użytkownik usunięty
Niunia_33

Mogę wiedzieć gdzie to czytałaś? Bo nie mogę się nigdzie doszukać. Dzięki z góry :) Lubię najnowszy sezon ale i tak brakuje w m jakieś takiej energii. Sama Gloria to jak dla mnie za mało więc w sumie cieszę się, że 8 będzie ostatnim.

już nie pamiętam, a szukać mi się nie chce :) na jakimś amerykańskim forum

marta_34

Nie będzie kolejnego sezonu. Stacja Lifetime zdecydowała się zakończyć produkcję na siódmym sezonie. Ma powstać jeszcze dwugodzinny wspominkowy odcinek specjalny: http://www.deadline.com/2013/09/lifetimes-army-wives-cancelled-after-seven-seaso ns-will-wrap-run-with-retrospective-special/

użytkownik usunięty
Earl_Grey

Dzięki. Może to i lepiej byle tylko zakończyli jakoś wszystkie wątki.

ocenił(a) serial na 7

Dzisiaj oglądałem finałowe odcinki na Fox Life końcówka wskazywała na zakończenie serialu ,właśnie wszedłem upewnić czy to już ostatni sezon i widzę że to się potwierdziło Dla mnie Poślubione Armii było alternatywą serialu Gotowe na wszystko .Wiadomo Gotowe na wszystko było o wiele lepsze .Ale serial Poślubione armii może w cieniu ale się sprawdziło.

użytkownik usunięty
kinoman1985

Też widziałam. Nie był zły ale jednak zabrakło mi 1 - 2 odc. Obawiam się, że już np nie dowiemy się kogo wybrała Gloria :(

ocenił(a) serial na 7
kinoman1985

czytałem, że nie będzie już kontynuacji, oglądalność spadła. Niestety nie pamiętam gdzie czytałem i nadal szukam tej informacji.

użytkownik usunięty
Earl_Grey

Wiadomo może coś więcej na temat tego specjalnego odcinka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones