PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

zaraz 2010 i nikt nie wie czy będzie w końcu ten drugi sezon?!!!!! w usa też nikt nic nie wie? aktorzy, reżyserzy też nie wiedzą? niech się cholera jasna określą. napierdzielą ludziom w głowach i przerywają emisję. DAWAć MI 2 SEZON JANKESKIE MAłPY!!!!

ocenił(a) serial na 10
regenesis

wiadomo to już od dawna że 2 sezonu nie będzie. z powodu niskiej oglądalności.

ocenił(a) serial na 9
wolvi24

z powodu niskiej oglądalności?! to żart?

ocenił(a) serial na 5
regenesis

Nie! :]

ocenił(a) serial na 10
Victor_Delacroix

niestety nie. amerykańce jak widać nie potrafią docenić dobrych seriali. a takie gówna jak Moda Na Sukces ciągną się latami. eh szkoda gadać.... =\!

ocenił(a) serial na 9
wolvi24

nigdy nie lubiłam tych bawełniarzy. ale teraz moja nienawiść jeszcze bardziej się pogłębiła!!!! i od Polańskiego niech też się odp....dolą!!!!

ocenił(a) serial na 9
regenesis

Ciekawy news na hataku dotyczący powrotu Moonlight
http://hatak.pl/news/7592/Moonlight_powroci/

grzena

na popcornerze tez gadaja

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7445062,Czytelnicy_donosza__Moonlight_ dostanie_druga_szanse_.html

ocenił(a) serial na 9
mammudu

moje modlitwy może zostaną wysłuchane!!!!a jednak bóg istnieje!!!

ocenił(a) serial na 9
regenesis

A nikt nie skomentował pierwszych doniesień na ten temat? ;)
Link do tematu: http://www.filmweb.pl/topic/1288604/Moonlight%E2%80%99s+Possible+Resurrection.ht ml

Himeko

Bo nikomu nie chce się czytać po angielsku... a tutaj proszę: ładnie przetłumaczone na nasz język... czego chcieć więcej? Wszystko jasne i proste :)

ocenił(a) serial na 9
haruka13

Jak to czego? Żeby już się zabrali za robotę! ;) Im szybciej tym lepiej

Himeko

Miałam na myśli artykuły ;) Wszystko w nich jasne i proste...
Co do realizacji, to i owszem... najlepiej żeby już aktorzy uczyli się swoich ról, technicy zmontowali dekoracje z tego przebrzydłego magazynu a scenarzyści założyli swoje bajeranckie czapeczki i posadzili swoje cztery litery na odpowiednich stołkach trzymając w dłoniach megafon. Jednym słowem: niech już zaczną! A tutaj tymczasem pojawiają się dwa artykuły, mówiące o "być może", "jest nadzieja", "są prowadzone rozmowy"... od tego do konkretnej roboty jest daleka droga... ale dobrze, że zaczęli o tym mówić! To dowód, że coś się dzieje w temacie i pomysł nie jest zarzucony na amen :) A to dla nas dużo :)

Vampire solidarity: Rah! Rah! Rah! :

regenesis

Niech ruszą swoje 'piękne pupcie' i do roboty! bo MY czekamy, czekamy i doczekać się nie możemy!!! Zajęliby się wreszcie dobrymi serialami, a nie kręcą jakieś żałosne i głupie sitcomy. Wszystkie robione są na 'jedno kopyto' ze znanym wszystkim scenariuszem:/
czekam, czekam na 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 7
wiskaaa

albo kretyńskie tasiemce ergo moda na loda, ech na sukces.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

chyba żal im dupy ściska, jak widzą że jakieś denne seriale o wampirach typu-czysta coś tam- robią furorę i kasę. więc nie chcą takiej okazji przepuścić. ALE CO MNIE OBCHODZĄ ICH INTENCJE!!!!O BONIU!!! MOŻE BĘDĘ ZNOWU MICKA OGLĄDAĆ PO NOCACH!!!!

ocenił(a) serial na 10
regenesis

Wreszcie jakaś dobra wiadomość w tym roku.

Sonny_Crockett

Sonny, zauważ, że to dopiero początek roku!
Zapowiada się zatem, że cały rok będzie obfitował w dobre wieści :)

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Rzeczywiście oby cały rok dostarczał co najmniej tak dobrych wiadomości.

Sonny_Crockett

oby szybko nakręcili 2 sezon, a rozmachu od razu i 3 :)

wiskaaa

przez przypadek wysłałam, nie patrząc czy nie ma błędu, a był :/
oby szybko nakręcili 2 sezon, a z rozmachu i 3 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones