PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Będzie 2 sezon !!

ocenił(a) serial na 10

Na stronce SCIFI Wire pojawiła się informacja, że Moonlight na 100% wróci na jesieni z 2 sezonem.

LukC

No to SUPER!!!!! inaczej czeka się będąc pewnym, że ML będzie :). Uwielbiam ten serial :)

LukC

W najnowszych info - również tu - jest info że od kwietnia pojawią się dalsze odcinki, pytanie brzmi czy będą one liczone jako kontynuacja 1 sezonu, czy jako drugi? Logiczne było by gdyby dograli kolejne 8-10 do 'pełnego' sezonu i od jesieni walneli 2 :)
Już się nie moge doczekać kolejnych przygód Josefa ^_^

ocenił(a) serial na 10
LukC

Nowy odcinek Moonlight już 4 kwietnia!!!!

LukC

To już naprawdę EXTRA wiadomość :) - ja i do jesieni bym wytrzymała wiedząc, że serial BĘDZIE ale ta wiadomość to mnie naprawdę pozytywnie zakręciła :). A skąd wiesz ze akurat 4 kwietnia???? Pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Wikipedia podaje że pojawią sie jeszcze 4 odcinki pierwszej serii,pierwszy zostanie wyemitowany 11 kwietnia.
http://en.wikipedia.org/wiki/Moonlight_(TV_series)

Najważniejsze że nie będzie trzeba czekać do jesieni. :) Ja wczoraj skończyłam oglądać wszystkie odcinki i muszę przyznać że im dalej tym lepiej.Pierwszy serial o wampirach który mi się podoba.Chociaż czekam także na nowoą produkcję HBO True Blood. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Gucia

Oby był ten 2 sezon bo to nie może sie tak skończyć

LukC

Ej, to jest po prostu boski serial:D:D:D Kocham Mick'a i Josef'a. Szkoda tylko, że skończyło się tak beznadziejnie... Ale Beth musi być z Mick'iem!! Trzymam kciuki. To ile odcinków ma sezon 1?? Bo ja mam tylko 12, do momentu, aż narzeczony Beth umiera... NIe mogę się doczekać reszty!!

Californian

Nie jest pewne ze będzie drugi sezon - wyemituja jeszcze 4 odcinki sezonu 1. a ogladalność tych czterech /tj. poziom ogladalności/ zdecyduje o sezonie 2. ! Coś czarno widzę choć KOCHAM ten serial! jest 12 odcinków jak dotychczas.Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Mam nadzieje że jakimś cudem oglądalność będzie rekordowa bo to naprawdę dobry serial

sandra_rose

Ja też mm taką nadzieję!! Bo przecież muszą być dalsze losy tej pięknej 'wampirzej' historii... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LukC

13 odcinek ma być wyemitowany 25 kwietnia:) trzeba będzie jeszcze poczekać...:/

ocenił(a) serial na 10
Californian

Tez właśnie to znalazłam na angielskiej wikipedi.już nie mogę sie doczekać.Ciekawe jak wybrną z watka ze Mick jest człowiekiem i na ile nim zostanie

sandra_rose

Pewnie niedługo zostanie człowiekiem, ale miejmy nadzieję, że miłość pomiędzy nim, a Beth zakwitnie:D:D:D!!

LukC

Już wczoraj pojawił się 13 odcinek Moonlight:D Fated to Pretend.

ocenił(a) serial na 10
Californian

Tak czekałam i w końcu go przegapiłam czy ktoś wie gdzie można go zobaczyć pobrać?

sandra_rose

Ja ściągałam przez torrent. Tylko jeszcze nie mogłam znaleźć napisów, więc sama tłumaczę i niedługo wkleję;)

Californian

Tutaj masz torrent http://www.mininova.org/search/moonlight+1/seeds
Ściąga się bardzo szybko

ocenił(a) serial na 10
Californian

Mam już , jak przetłumaczysz napisy to ja bardzo chętnie sobie je pożyczę ;p

ocenił(a) serial na 10
sandra_rose

dobra widziałam już bez napisów ale jako absolwentka a właściwie jak na razie abiturientka liceum na profilu lingwistycznym dałam sobie radę.A tak swoją droga odcinek jest boski waaaaarto oglądnąć

ocenił(a) serial na 9
sandra_rose

Jako abiturientka owego liceum powinnaś wiedzieć , że nie istnieje takie słowo jak OGLĄDNĄĆ ( ludzie nauczcie się wysławiac poprawnie). Czy ciężko jest napisać obejżeć ?!

ocenił(a) serial na 10
Kraven

widzę że ktoś tu ma problemy....

ocenił(a) serial na 9
sandra_rose

Radzę pouczyć się do tej matury .

ocenił(a) serial na 10
Kraven

No ja tu nie bede gadac o maturze ale o Moonlight :)....wszyscy sie tak bardzo zastanawiamy czy wroci na jesieni....z tego co wiem moonlight ma taka sama ogladalnosc jak Losci a z tego co zapewne wszyscy zauwazylismy jest juz 4 sezon Lostów. Wiec ja jestem na 100% przekonana ze zobaczymy Micka znow jesienia ;)

ocenił(a) serial na 10
becia_001

Tylko ciekawe jak oni 4 sezony przygód wymyślą ;)(żart)

becia_001

Ej, no ja też czytałam gdzieś, że mają dużą oglądalność i mam nadzieję, że 2 sezon szybko pojawi się na antenie:) Pozdrawiam wszystkich fanw Moonlight:D:D 14 odc też jest niezły:D

ocenił(a) serial na 10
Californian

Myślę że jeśli chodzi o ten serial to mogą wymyślać ile wlezie :D Zgadzam się 14 odcinek był ekstra, teraz zobacz sobie trailer do ostatnich dwóch, aż mnie ciary przechodzą. Postanowiłam że poczekam i zobacze oby dwa razem ;)

ocenił(a) serial na 8
LukC

ma ktoś może napisy do 14 odcinka?? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o przesłani ich? Mój mail martaskrzy@poczta.onet.pl Z góry dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones