PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Będzie Wiecej Niz 12 ?

ocenił(a) serial na 10

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


bedzie wiecej niz 12 odcinkow ? bo dobry serial a jak narazie sprawdzalem to jest 12 odcinkow ... ;/

ocenił(a) serial na 10
BrATeK

niestety dopóki strajk się nie skończy nie będzie nowych odcinków;/

aliah

koniec sezonu i to nie ma nic zwiazanego ze strajkami. poprostu scenariusz byl napisany tylko dla 12 odcinkow.narazie niema nic pewnego co do 2 sezonu,same plotki

ocenił(a) serial na 10
kamillew

koniec serialu (przynajmniej narazie) jest dlatego, że przed strajkiem napisano tylko 12 scenariuszy (o ile mi wiadomo); serial wygrał nagrodę People Chice Award za najlepszy nowy serial, więc mam nadzieję, że jak dogadaja sie ze scenarzystami to będzie 2 sezon:) a jak podobał się Wam ostatni odcinek?:)

ocenił(a) serial na 9
BrATeK

Spokojnie , serial został dobrze przyjęty w USA więc na pewno będzie II sezon.
A tymczasem zasiadam do odcinka nr 12.

ocenił(a) serial na 10
BrATeK

Pierwszy sezon miał mieć 22 odcinki, z powody strajku skończyło się na 12.
Myślę, że 2 sezon to pewniak sądząc po ocenach na tv.com, wynikach oglądalności i PCA za najlepszy nowy serial :)

Według mnie Moonlight to najlepszy nowy serial, który z odcinka na odcinek staję się coraz ciekawszy. Po oglądnięciu 12 odcinka już nie mogę się doczekać na ciąg dalszy. Jak dla mnie 10/10 :)

LukC

No ja juz dawno obejrzalam wszystkie odcinki i teraz musze sie przyznac ze kompletnie nie mam nic do ogladania!!!!!!!!!Dobrze ze chociaz LOST wraca.A tak w ogóle MOONLIGHT to bardzo przyjemny,miło oglądajacy sie serial. Nic nadzwyczajnego, ale z pewnością bede sledzic dalsze losy naszych bohaterów, miejmy nadzieje ze juz wkrótce sie ukarze drugi sezon:)

Caroline_6

Mam pytanie. Czy ten serial jest emitowany na jakiejś polskiej stacji, czy ciągniecie odcinki z neta???? Niedawno się dowiedziałam o istnieniu tego serialu (dokładnie wczoraj) i chciałabym bliżej poznać jego fabułę. Niestety eMulec mi nie chce działać, więc jestem w krytycznej sytuacji. Proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Z poważaniem.

ocenił(a) serial na 10
Wisienka_4

Serial tylko w necie. Co chcesz wiedzieć o fabule?

aliah

Chciałabym się dowiedzieć o co dokładniej chodzi w tym serialu, czy warto się nim bliżej zainteresować, i czy te odcinki się wiążą w jakiś sposób. Bo jest mnóstwo seriali, które w każdym odcinku przedstawiają coś innego.

ocenił(a) serial na 10
Wisienka_4

Seial o detektywie Micku, który w swoją noc poslubna został zamieniony w wampira przez swoją żone. Zakochuje się w smiertelnej kobiecie i rozwiazuje "zagadki" detektywistyczne (przeważnie dotyczące innych wampirów). Kazdy odcinek przedstawia inna historię, ale główny bohater zmierza do odkrycia jak zostać ponownie człowiekiem. Mam nadzieje, że pomogłam a jednocześnie nie zdradziłam zbyt wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones