PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

jestem jedną z wielu fanek moonlight. może nie tak gorliwą jakbym chciała ale ten serial to istne cudo.
Dlatego mam propozycje dla innych fanów. Napiszmy petycję do twórców ML o drugi i kolejne sezony. może tak jak w przypadku petycji fanów o nie uśmiercanie Sary w Skazanym na śmierć nasza też odniesie jakiś pozytywny oddźwięk.
Co wy na to?

ocenił(a) serial na 9
budzynska1987

Ja mogę jedynie napisać, że po wczorajszym obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków tego serialu, bez pamięci się w nim "zakochałam". Sadzę, że gdyby ten serial wyszedł w 2009, lub 2010 odniósł by mega sukces i doczekałby się kolejnych sezonów. Przy obecnej fascynacji tematyką wampirzą przebiłby pewnie "true blood". Po dwóch odcinkach jestem zachwycona.........i zdziwiona, ze taki serial nie doczekał się kontynuacji......a co do petycji, na mój głos możecie liczyć.

budzynska1987

Na serial trafilam przypadkiem, ale tak mnie wciagnal, ze zobaczylam go w 2 dni. Uwielbiam ten serial...ah i ten romantyczny watek!!!

ocenił(a) serial na 9
rybcia13

Obejrzałam w 3 dni cały sezon ;) Cudowny i niezapomniany, wielka szkoda, że go nie kontynuują..... ale zakończyli go w taki sposób, że aż się prosi o nowy sezon. Może jeszcze jest nadzieja?

ocenił(a) serial na 9
film_lubie

Nadzieja zawsze jest. ;) Zwłaszcza, że ta lista daje do myślenia...
Kiedyś trafiłam na jakieś petycje do CBSa. Zresztą na FW też przewiną się takowy temat: http://www.filmweb.pl/serial/Pod+os%C5%82on%C4%85+nocy-2007-432901/discussion/Mo onlight+pad%C5%82+%28%28%28%28,847575

budzynska1987

Na mój głos również możecie liczyć :)

budzynska1987

Czemu nie?
Jak nie pomorze to szkoda,a jak pomorze to bedzie super:)
Więc ja się przychylam!

budzynska1987

ok, możecie liczyć na mój głos:)

ocenił(a) serial na 10
budzynska1987

Szkoda, że nie ma 2 sezonu, teraz kiedy jest taki popyt na film i seriale z wampirami na 100% Pod osłoną nocy zdobyło by sławę.

ocenił(a) serial na 9
AngiBells

Macie mój głos:) przekopałam internet w poszukiwaniu wiadomości czy coś będzie się działo w związku z 2sezonem ale nic....
Kumpela pisała do kuzyna z USA czy on coś wie ale nie oglądał więc nie wie ale mam jeszcze 1 kontakt więc będę sprawdzać:D
pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 9
agape88

2 sezonu nie bedzię, Alex O'Loughlin gra przecież w Hawaii Five-0, a to serial na kilka sezonów. Moonlight bez O'Loughlina to nie to samo, więc szanse na 2 sezon są równe zeru.

ocenił(a) serial na 9
FlashBones

Minęło już ponad dwa lata osoby odpowiadające za serial mają inne zajęcia, także chciałbym żeby powstał 2 sezon. Jedyną opcją jest stworzenie nowego Moonlighta z nieco zmienią obsadą, ale to już nie będzie to samo.

budzynska1987

Jakby co ja się dołączę.
Gdzieś czytałam, że nawet już powstał scenariusz na 2 sezon, ale O'Loughlin miał inne produkcje w tym czasie i ML nie nakręcono. Ale gdyby dało się coś zrobić... kto wie :)

ocenił(a) serial na 9
HollowStar

Macie mój głos..... Jak nic kocham ten serial i całą historię. Co racja to raca - gdyby ten serial był wydany w 2009/2010 roku było by 5 sezonów a nie tylko jeden;/ Róbmy petycję!!!! ;))

budzynska1987

Znasz Serial Moonlight - Pod osłoną nocy - Jest taka akcja czym więcej nas fanów tym 2gi Sezon Bliżej wpisz się na forum Grupy NK i Poleć Grupę Znajomym - http://nk.pl/#grupy/213048 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones