PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 028
ocen
7,5 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Ghhh..

użytkownik usunięty

Obejrzałam wczoraj ten nieszczęsny munlajt i żałuję, że straciłam na to tyle czasu. Może nie obejrzałam szczegółowo całego, ale to strasznie nudne było. :

ocenił(a) serial na 10

Myślę, że trafiłaś na zły odcinek i gdybyś oglądnęła odc. 8, czy inny, lepszy byłabyś zachwycona ale nie każdemu musi się podobać Moonlight.

ocenił(a) serial na 8
lady_vampire_

trzeba bylo nie ogladac.. moonlight jest swietny i wcale nie uwazam ze starcilam na nigo czas, jkabym mogla to stracilabym go ponownie na 2 sezon..

użytkownik usunięty
LadySelene

Zastanawiasz się nad tym, co piszesz? Obejrzałam go pierwszyu raz, żeby zobaczyć co to za serial, po czym napisałam, co o nim myślę. Skąd miałam wiedzieć przed obejrzeniem, że mi się nie spodoba?
Zdanie: "Trzeba było nie oglądć" świadczy albo o tym, że nie wiesz co napisać, ale coś jendak musisz, albo o tym, że nie myślisz za duzo.

ocenił(a) serial na 10

a ja uważam, że Ty z góry dobrze wiedziałaś o co biega w tym serialu i byłaś nastawiona do niego pesymistycznie, a odcinek obejrzałaś tylko dlatego, żeby mieć co napisać, że obejrzałaś i Ci się nie podoba... po 1 odcinku nie można ocenić do końca serialu... i strasznie nienawidzę jak ktoś pisze, że stracił czas, sama chciałaś, nikt Cie do oglądania nie zmuszał ani całego ani choć kawałka...

justa208

A ja uważam, że ta śmiertelniczka napisała tak źle o Moonlight tylko dlatego, że przywędrowała tutaj z tłajlajtu i w odwecie za nasze niepochlebne uwagi na temat tego "ochowego" i "achowego" filmu skrytykowała nasz serial...
Podzielam całkowicie Twoje zdanie, że delikwentka zabierała się do oglądania z uprzedzeniem i niechęcią... nikogo do niczego nie zmuszano, więc wyrzuty proszę zachować dla siebie!
Poza tym aby wypowiadać się o serialu należałoby obejrzeć przynajmniej kilka odcinków, zwłaszcza od początku a nie wybiórczo jeden i na tym opierać swoje zdanie. To zakrawa na brak obiektywizmu i celowe obrażanie!
A fe!
Vampire solidarity: RAH! RAH! RAH! :

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Śmiertelniczka?? Toż to zwykła strzyga, stworzenia te występują we tłajlajcie pod nazwą 'wampir' (Vsrrrrrrrrrr!).
Przyszedł chyba czas zatrudnienia hycla.
'Pudziesz ty do lasu!'
Vampire solidarity: RAH! RAH! RAH! :

użytkownik usunięty
haruka13

"A ja uważam, że ta śmiertelniczka napisała tak źle o Moonlight tylko dlatego, że przywędrowała tutaj z tłajlajtu i w odwecie za nasze niepochlebne uwagi na temat tego "ochowego" i "achowego" filmu skrytykowała nasz serial..."
Jestem pod wrażeniem Twojego toku myślenia. Jak na to wpadłeś?
Może i by to miało sens, ale niestety dla mnie tłajlajt to filmik na pozimie dna, więc nie mam powodu, by obrażać Wasz serialik, za to, że nie podoba Wam sie "Zmierzch". Oczywiście pomyślicie, że i tak jesteście tak ważni, i napisałam tak o munlajcie, bo nazwaliście nas strzygami i nie lubicie mych pomidorów. Rozczruje Was, nie lubie munlajtu, och, przepraszam, dziesiątego odcinka, bo tylko ten obejrzałam.
Delikwentka niestety nic o owym serialiku nie wiedziała i spodziewała się czego innego, choćby dobrej gry aktorskiej. Może w poprzednich odcinkach grali lepiej, nie wie, nie widziała. Biorąc to pod uwagę chciała obejrzeć chociaż ten jeden do końca. ;

ann27, szkoda mi Cię dziecko, bo każdy wie, że oglądania serialu nie zaczyna się od 10 odcinak!!! Z tego co mi wiadomo to najpierw jest pierwszy, potem drugi, następnie trzeci, czwarty,5,6,7,8,9 i dopiero 10:) Jak nie wiedziałaś, to cieszę się, że mogłam pomóc:) I mam nadzieję, że teraz zobaczysz również, że nie oglądając poprzednich epizodów można nie zrozumieć kolejnego odcinka, tak jak i Ty nie zrozumiałaś... Z pewnością byłaś też uprzedzona do tego wspaniałego serialu, lecz nie wiem dlaczego... Przykro mi, że wyrażasz taką prostacką opinię o MOONLIGHT(-cie) [Tak, właśnie tak się piszę MOONLIGHT] I podziwiam Twoją odwagę, ze wyrażasz ją tu, na forum, na którym roi się od fanów Moonlight, którzy raczej się rozzłoszczą (Vampire solidary!)

I co do 'Mikusia', tzn MICK'A, to chyba mi nie powiesz, że jest brzydki...
A Beth, ma bardzo ładne oczy, żadnego wytrzeszcza....:/

Vampire solidary rah rah rah

Californian

I sama jesteś nudna!!!!

Vampire solidary rah rah rah

ocenił(a) serial na 7

I super. Idź sobie na forum 'Zombie strippers' i napisz im, co ci leży na duszy. Nam daj wreszcie święty spokój.
Co to za krytyka serialu po 1 odcinku? Idź wreszcie gdzie indziej.
'Poszła w pi*du' - tako rzecze Wendrowycz. Adios!

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

\I jeszcze jedno: swoje barany (tak, barany) zabieraj ze sobą - nie potrzebujemy tu syfu, który po sobie zostawiły, pastuchu!
Vsrrrrrrrrrrrr!

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

BTW: Californian, dawno Cię nie było. Witamy z powrotem (my, Jego Królewska Wysokość jaśnie oświecony Księżyca blaskiem mroczny Król Wampirów Regis I) W czasie twej nieobecności nastąpiła zmiana tytułu monarszego ML.

użytkownik usunięty
Hominus_nocturnus

Hahaha. Doprawdy zabawne, jak się denrwujecie i odpisujecie na własne posty.
Munlajt pisze celowo, jakby ktoś nie zauwazył, ale ok, nie wymagam od Was zbyt wiele. Uspokójcie się, nie biorę tego serialiku na poważnie, a Wy sie tak przejmujecie. ;

Oj trzeba ann z forum wywalić, bo tylko marnuje cenną przestrzeń na forum...

Californian

NO chyba dawno mnie nie było.. Obowiązków dużo, ale widzę, że sporo mnie ominęło...

Pastuchy? Może mnie oświecisz?

ocenił(a) serial na 7
Californian

Ekhhmmmm - pastuchy były do Hanuszki, swego czasu podczas Twej absencji pewien błazen zalazł nam za skórę;

ocenił(a) serial na 9
Californian

ann nie ma sensu odpowiadać bo się tylko nakręca, ale jedną rzecz powiem, tak dla oświecenia - posty pod postami są tu dlatego, że nie można edytować swoich poprzednich postów, więc jak się o czymś zapomni........ rozumiem, że nie znalazłaś innego argumentu i wynalazłaś i powtarzasz ten sam, bezsensowny, bo niezależny od nas. rzekłam

ciam avruk!!

ocenił(a) serial na 7
Marie_

Ciam azsaw avruk!
Więcej nie opłaca się pisać, więc nie rzeknę już w tym poście żadnego wyrazu:

użytkownik usunięty
Marie_

Tak, tak, wiem, że macie sklerozę i przypomina Wam się, co chieliście napisać, gdy już po herbacie. ;

ocenił(a) serial na 7
Californian

A kto takową władzę posiada? Dać jej BAN(an)A. Wszyscy chyba poprą ten wniosek, mam rację?
Jego Królewska Wysokość jaśnie oświecony Księżyca blaskiem mroczny Król Wampirów Regis I

Hominus_nocturnus

Dla mnie to najlepsze wyjście... Trzeba tu trochę posprzątać, szkoda, że nie można zamówić ekipy sprzątającej...

ocenił(a) serial na 7
Californian

Hmmmm - Bulwarówka jako nasz Moonlight'owy dhampir mogłaby się tym zająć;

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

A i jeszcze jedno - potem trzeba by było zmieść SYF, który wygenerowała ta kreatura.

Hominus_nocturnus

Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy:)

Vapire solidary rah rah rah!

użytkownik usunięty
Hominus_nocturnus

Nikczemny Ciamuku, pragnę zauważyć, żeś strasnzie nerwowy. Cóż to za problem zmieść ten 'syf'? Po co tak o tym rozprawiasz, czyżby jakiś problem? Uspokój się, wdech, wydech...

ocenił(a) serial na 7

Na sam widok twej szaradnej japy dostaję qrwicy, vshrrrrrrrrrrrr!

użytkownik usunięty
Hominus_nocturnus

Jupiii! Jak to miło, że dbacie o swoje środowisko naturalne. To rzadkie w świecie wampirów. ;

ocenił(a) serial na 7

Coś dla ciebie, syntetazo bełkotu:

http://www.youtube.com/watch?v=zKHFZs9y-wg
SPAM! SPAM! SPAM! SPAM!

ocenił(a) serial na 7

I dobrze./ Sczeźniesz i będzie święty spokój. Na razie jest SYF.
I skończ z tymi pastuchami, pastuchu, bo cię wychłostać każę!

użytkownik usunięty
Hominus_nocturnus

Już czekam Ciamuku!
Wasz burdel na kółkach awansował do syfu? Jak miło, czuję się wyróżniona.

jakie pastuchy ?

ocenił(a) serial na 10
justa208

Można ocenić :) Mnie już po 1 odcinku się spodobał, a ann była rzeczywiście źle na niego nastawiona.

ocenił(a) serial na 5

Pięknie! Odważna koleżanko. Nikt Cię tu chyba nie lubi ;)
a ja będę inna! Munlajt to... nie fajny serial. Taki... nudnawy jak W11 - Wydział Śledczy, a jak wiemy W11 to hit polskiej kinemtografii kryminalnej.

Co tak naprawdę ważne jest w tym serialu? Wampiry, zagadki kryminalne? a może jeszcze jakieś ukryte drugie dno? Kompletnie nie widzę powiązania między tymi dwoma zagadnieniami. Ja rozumiem, świetny serial kryminalny itp. Ale te wampiry tutaj się tylko tracą, jak w Zmierzchu. Tyle że w tym drugim choć wamipry dziadowskie po coś tam były. A tutaj? Szczerze mówiąc, nie pasują mi wampiry do tego klimatu. Zawsze byłam skora do nowych rzeczy, i różnoarkich wymysłów. Ale to , to już mi trszokę zepsuło wizję przykładnego wampira Lestata. Teraz wampir w serialu kryminalnym, a jutro w dramacie psychologicznym, albo co gorsze w komedii romantycznej. Nic tylko płakać.

a wy nie powatrzajcie ciągle, żal mi Cię, głupia jesteś, nie znasz się. To jest jej zdanie, i skoro jej się nie podobało to nie znaczy od razu że jest żalem, pustakiem etc. myślcie na drugi raz~!

chociaż fakt, stracony czas nie do końca, bo opzecież nikt Ci nie kazał ;p przynajmniej wiesz że już nie będziesz się męczyć nad koljenymi :):)

ocenił(a) serial na 7
Uzalezniona

A Blood Ties (czyż to nie był serial kryminalny??)
Wampir w komedii romantycznej???? - ciekawy pomysł godny chyba tylko 2 rzeczy:
- primo: Oscara
lub
- secundo: Złotej Maliny lub/i Nagrody Darwina dla twórców tego wiekopomnego 'dzieła'

ocenił(a) serial na 5
Hominus_nocturnus

Ta, tak samo jak ten rewelacyjny serial :)

ocenił(a) serial na 7
Uzalezniona

A propos kryminału czy Złotych Malin/Nagród Darwina?

ocenił(a) serial na 5
Hominus_nocturnus

Złotej Kaczki!

a jeśli chodzi o ten kryminał, to nie widziałam więc się nie wypowiadam :)

ocenił(a) serial na 7
Uzalezniona

A może Gdańskiego Orła?????
albo Kuku na Muniu;

ocenił(a) serial na 7
Uzalezniona

ulala Ewcia, a gdzież Cię przygnało?! ;)
czyżbyś tworzyła 'nowe imperium fanów'...(?)

ocenił(a) serial na 7
Bulvie

Spójrzcie zatem na tę oto galerię humoru:

http://chomikuj.pl/troodon/Galeria

ocenił(a) serial na 2
Uzalezniona

Nie obrażaj W11!

W11 przy Moonlight to arcydzieło produkcji telewizyjnych, mimo iż gatunek całkiem inni.

No bo jeszcze za tą obrazę wpadnie do ciebie ekipa z W11 i zrobi rozpierduchę.

ocenił(a) serial na 7
sarimatian

Ciekawy pogląd, nie powiem.
Czyżby 'tłajljat' się tutaj przeniósł na dobre??

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

Niech to Yersinia i Vibrio! Miał być 'tłajlajt' oczywiście.

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

"Czyżby 'tłajljat' się tutaj przeniósł na dobre??"

bez obaw Regis ;)
to tylko Ewcia i jej wierna świta...
nie straszne nam nawet tysiące ich kont na fw poradzimy sobie...

ocenił(a) serial na 7
Bulvie

Skoro tak mówisz, trzymam Cię za słowo.
Vshrrrrrrrrrrrrrrr!
No. Teraz serwer działa jak należy.

Hominus_nocturnus

Królu mój, składam formalny wniosek aby odtąd już zupełnie ignorować wypowiedzi delikwentów typu Ann-ileś-tam i innych pseudo-vampirów, które przylazły tu z tłajlajta. Te strzygonie chcą nam napsuć krwi i widzę, że zgodnie z ich oczekiwaniami wciągamy się w polemiki z tym nieciekawym towarzystwem. Proponuję zatem - dla naszej zdrowotności - całkowitą ignorancję owych istot.
A do ciebie Ann po raz ostatni: Milcz dziewko, bo każę cię wychłostać! Dostaniesz baty jak nic!:

ocenił(a) serial na 5
haruka13

Bulwarowka... przecież ja nie jestem fanem tego serialu... no proszę Cię. Jak dla mnie szajs jakich mało.
I właśnie problem w ty że mojej świty tu nie ma! Jestem sama... nikt nie przylazł za mną... niewdzięczni. Nikt się za mną nawet nie wstawił!... ech.

sarimatian - przecież napisałam że W11 to klasa.. no nic tego nie przebije!

ocenił(a) serial na 7
Uzalezniona

W11 to klasa?? Może jak na polskie produkcje tego typu - tak.
To może jeszcze Zombie strippers też???

ocenił(a) serial na 9
Uzalezniona

Cóż Moonlight nie musi podobać się każdemu. Ale wydaje mi się że napisanie jakiejkolwiek złej rzeczy na temat tego serialu tataj - w miejscu gdzie są praktycznie samni fani jest co najmniej nie mądre i równoznaczne z wypowiedzeniem wojny. Więc obrażanie serialu i Alexa O'Loughlina (za co jestem gotowa pogryźć) musiały tak się skończyć i nikt nie powinien się dziwić.

ocenił(a) serial na 7
Malinka_1199

Tym bardziej, że nibyjaja przerodziły się z cyrk spamerów, a ten cały pikacz, który sobie spamował wydawanymi z siebie odgłosami to był szczyt wszystkiego. Czy tak powinno wyglądać forum filmowe?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones