PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

jeżeli możecie podać mi jakieś tytuły książek o fabule typu wampir i śmiertelnica i wielkie love to WIELKIE please!

regenesis

"Przed świtem" -Teresa Medeiros

ocenił(a) serial na 9
Mefisto666

właśnie przeczytałam. 4/5. bardziej romansidło. wampiry to wątek poboczny.ale przeczytałam za pierwszym posiedzeniem więc książka dobra. polecam.

ocenił(a) serial na 9
regenesis

Ja wiem czy to jest „wampir i śmiertelnica i wielkie love”... Ale wampir na pewno! ;

ocenił(a) serial na 9
Himeko

cholera, a ja już zamówiłam "przed świtem". i teraz że niby to chała?

regenesis

Osobiście nie czytałem, ale moja koleżanka się rozpływała, więc to pewnie kwestia gustu.

Himeko

Nasienie zła zachęcającą ma tylko okładkę - środek niestety fatalny, bez ładu, składu i sensu.
Oprócz tego jest jeszcze cykl o Anicie Blake, choć "wielkie love" jest w nim bardziej skomplikowane, bo dochodzi wilkołak do kompletu.

ocenił(a) serial na 10
mikka_v

Dracula Nieumarły - czyta się całkiem przyjemnie, jest jednak sporo postaci i wątków z nimi związanych i stąd na samego Draculę pozostaje trochę mało miejsca.

ocenił(a) serial na 5
Sonny_Crockett

<ziewwwww>

Victor_Delacroix

ja polecam książki takie jak
The Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów)
Świat nocy
Czysta krew
Kroniki wampirów
WAMPIRY Z MORGANVILLE
a jeżeli mogą być tez inne książki nie o wampirach
Sen 1 tom
Mgła 2 tom
Niebieski płomień na koszmary
biały płomień na magię

ocenił(a) serial na 7
martini1912

Ad 'czystej krwi':
Czy chodzi ci o serię 'The Southern Vampire Mysteries' pióra Charlaine Harris, na podstawie której zresztą powstał ów koszmarny serial BBC?

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

serial słaby ale książki są niezłe :)
w ogóle w tym serialu to zmienili bardzo dużo i ja na miejscu Charlaine bym się wkurzyła, bo z tego co wiem to ona strasznie nie lubi postaci Billa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones