PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Kominek

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś z was wie może coś wiecej na temat tego 'kominka' w mieszkaniu Micka? Bo na zadnej polskiej stronie nie mogłam nic wiecej znaleźć.

http://smallscreen.monstersandcritics.com/features/article_1378612.php/Moonlight _set_decorator_Chris_Marsteller_answers_your_questions

użytkownik usunięty
Arda_mexx

"kominek" jest rewelacyjny :) wygląda bardzo efektownie i oryginalnie.
z drugiej strony ciekawe jak wyglądałby w rzeczywistości sufit na nim i ile kosztowałoby "paliwo" he he. ale i tak mi się bardzo podoba.

Arda_mexx

Hej,
to nie kominek, tylko biokominek. Ja sobie zamontowałam identyczny w mieszkaniu :))) Jak do tej pory jest dostepny raczej w sklepach on-line i jest dosyć drogie, ale warto. A "kamyki", to pokruszone szkło. Taki kominek mozna zamontować sobie nawet na ścianie i nie pali się drewnem, tylko biopaliwem, które nie dymi i nie wydziela zapachu.

ocenił(a) serial na 10
mia_84_2

łał... świetne xD






za krótki;/;/;/;/

użytkownik usunięty
mia_84_2

droga zabawa ale za to jaki efekt, no i skoro nie dymią... :) chociaż znalezione w sieci niespecjalnie mi się podobają. ten Micka jest ładniejszy.

ocenił(a) serial na 9

Wszystko co u Micka ładniejsze... ;) A swoją droga to twórcy postarali się urządzić to mieszkanko całkiem fajnie. Przeszklony dach, "kominek" itp. smaczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones