PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Zauważyłam, że jako elemnt dekoracji w mieszkaniu Micka służy coś co wygląda, a przynajmniej przypomina potłuczone płonące szkło. Ktoś wie co to jest ? Strasznie mi się podoba :)

ocenił(a) serial na 10
Luana

Też zwróciłam na to uwagę i też mi się spodobało :D. Jednakże nie mam pojęcia co to jest :)

ocenił(a) serial na 10
Anaid

Kurcze tez to zauwazylam...ciekawe widowisko.
Moze to jakies specjalne podpalane''cos'' ;P
Jak na to patrze to czuje klimat...nie wiem dlaczego :)
Ale ,co to ? Hmm...moze ktos wie?

tasha_2

Moja znajoma z innego forum ma taką opinię "Odpowiedzi takiej konkretnej nie mam, ale widziałam w necie takie nowoczesne kominki, zresztą tez w programie telewizyjnym o aranżacji wnętrz i jak się okazuje są teraz takie nowoczesne kominki, które po prostu można ustawić wszędzie, niektóre pala się za pomocą biopaliw, inne są elektryczne, i po prostu sposobów ich palenia jest wiele, tak samo jak wiele jest wkładów kominkowych do nich. Niektóre wkłady przypominają polana z drewna, ale są też jakieś kamienie czy np. kulki marmurowe. To pewnie też jest po prostu taki wkład kominkowy w postaci przezroczystych kulek czy czegoś w tym typie i po prostu jest to nowoczesny kominek " :)

ocenił(a) serial na 10
Luana

to jest świetne ;D

za krótki ;/ za krótki ;/

ocenił(a) serial na 9
justa208

bardzo świetne. Zqajrzyjcie tu:
http://www.filmweb.pl/topic/805207/Kominek.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones