PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

niestety nie będzie dalszych przygód Micka St.Johna... ale shit...

Lucynica

To chyba jakiś żart?! No more Moonlight?????????? NIE!!! Ale przecieżpodobno była duża oglądalność... Nie, no ja się załamę;/ mam nadzieję, że to sie jeszcze zmieni i będą dalsze przygody Micka! No niech sobie jaj nie robią, po prostu;(

Californian

no niestety,najpierw dowiedziałam się tego od Ainthy, później wlazłam na imdb.com a tam jest już wiele postów na temat odwołania - wyczytałam to w : http://tvseriesfinale.com/articles/moonlight-cbs-cancels-vampire-drama-no-season -two/. Ponoć są jakieś spekulacje na temat drugiego sezonu ze stacji CW ale czy to prawda - szczerze wątpię... Kocham ten serial i wkurzyła mnie wiadomość o odwołaniu...:(

Lucynica

Ja to przed chwilą znalazłam:

Although we reported earlier today that CBS appears to have canceled Moonlight, news about the show’s status has been coming in so fast today that we fear updates are getting lost in the mail. Here’s the latest information we have:

* Various media outlets are reporting that CBS has canceled Moonlight.
* CBS has NOT officially canceled the show; they will announce their official 2008-2009 schedule tomorrow, Wednesday, May 14.
* Fans are calling and emailing CBS with our (polite) requests that they renew the show.
* Fans are emailing Warner Bros. to tell them that we’ll follow the show to a new network if necessary.
* Joel Silver and everyone who works on the show know that the fans are working together to fight for our show. They are also working on alternate plans.
* Reports are now coming in that Moonlight might move to the CW on Sunday nights. This is a very new development and one we’re watching closely.

Here are the phone numbers and email addresses to contact.

CBS
323-651-0255
323-956-5000
323-575-2345
212-975-4321
212-975-3247

President and CEO, Les Moonves: lmoonves@cbs.com
President, CBS, Nina Tassler: nina.tassler@cbs.com
Senior Executive VP of Programming, CBS Network, Kelly Kahl: kelly.kahl@cbs.com
President, CBS Paramount Network TV, David Stapf dstapf@cbs.com
President, CBS Paramount Network TV Entertainment Group, Nancy Tellem, ntellem@cbs.com
Executive Chairman and Founder, Sumner Redstone sredstone@cbs.com
Audience Services audsvcs@cbs.com

Musimy wesprzeć ten serial!!

Californian

Niby nie jest przesądzony ale myślę ze jednak jest :(((( - to samo było z Veroniką Mars - jak by się udało to super ale jakoś nie mam nadziei /jak ruszą z 2. serią to się upiję z radosci :))))))/ Pozdrawiam

Lucynica

Although we reported earlier today that CBS appears to have canceled Moonlight, news about the show’s status has been coming in so fast today that we fear updates are getting lost in the mail. Here’s the latest information we have:

* Various media outlets are reporting that CBS has canceled Moonlight.
* CBS has NOT officially canceled the show; they will announce their official 2008-2009 schedule tomorrow, Wednesday, May 14.
* Fans are calling and emailing CBS with our (polite) requests that they renew the show.
* Fans are emailing Warner Bros. to tell them that we’ll follow the show to a new network if necessary.
* Joel Silver and everyone who works on the show know that the fans are working together to fight for our show. They are also working on alternate plans.
* Reports are now coming in that Moonlight might move to the CW on Sunday nights. This is a very new development and one we’re watching closely.

Here are the phone numbers and email addresses to contact.

CBS
323-651-0255
323-956-5000
323-575-2345
212-975-4321
212-975-3247

President and CEO, Les Moonves: lmoonves@cbs.com
President, CBS, Nina Tassler: nina.tassler@cbs.com
Senior Executive VP of Programming, CBS Network, Kelly Kahl: kelly.kahl@cbs.com
President, CBS Paramount Network TV, David Stapf dstapf@cbs.com
President, CBS Paramount Network TV Entertainment Group, Nancy Tellem, ntellem@cbs.com
Executive Chairman and Founder, Sumner Redstone sredstone@cbs.com
Audience Services audsvcs@cbs.com

ocenił(a) serial na 8
Lucynica

Ale jestem wkurzona. Chyba wiedzieli jaka jest oglądalność od samego początku. Mam nadzieję że chociaż przygotowali się na to zakończenie serialu tzn że jakoś to z sensem zakończą a nie jeszcze wszystko bardziej rozgrzebią jak np w blood ties. Ale chyba nie mam co liczyć. Mam nadzieję że apele fanów odniosą skutek i stacja nakręci 2 sezon. Pozdrówka dla wszystkich fanów Moonlight.

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Z tego co czytałem CW i FOX były zainteresowane Moonlight.

LukC

Ja tak samo słyszałam, więc tym bardziej jestem zdziwiona tą informacją;/ wielka szkoda. Nawet podobno umowę z Alex'em O'Loughlin'em podpisali na drugi sezon... ;( łączmy się w bólu i rozpaczy, tym bardziej, że te nowe odcinki są coraz bardziej interesujące...

Californian

Buuu :////// - moze jednak CW się zdecyduje? Ale szkoda ... - inne badziewiaki na następne serie czekają a tu taki fajny serial nam odcięli, psiamać :(

ocenił(a) serial na 9
Lucynica

No to pupa , ale szczerze to spodziewałem się tego po tych ostatnich odcinkach.
Przed przerwą serial miał ukierunkowaną fabułe tzn. Mick chciał zostać człowiekiem , a te ostatnie odcinki były dobre, ale nie zachwyciły.
Raczej nie ma szans zeby CW przejeło Moonlight , powód prosty to stacja prywatna i płatna i jeśli Supernatural na CW ma widownie około 3-4 mln to raczej nie ma szans żeby Moonlight się tam przebił.
Szkoda i tyle czekamy na ostatni odcinek .

Kraven

Moonlight dobry, Supernatural bardzo dobry

niestety, taka jest kolej rzeczy
wampiry to temat oklepany, a historia miłosna nie zachęca mas do oglądania tego serialu więc kwestia musiała się skończyć w ten sposób
(nie wiem jak wy, ale ten wątek z rewolucją francuską to wg mnie była przesada)

mimo to czekam na finał sezonu :)

LiMiTED_UNCUT

CW nie chce Moonlight :((( - czyli el dupa :(((

Lucynica

Nie, nie, nie, nie!!!!!! Ja się z tym nie zgadzam! Muszą kręcić dalej!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Californian

Ja chce 2 sezon:((Nie moga zakocznyc tego juz teraz..To jest jeden z lepszych seriali,jesli nie najlepszych:(

_Mia_

Zamiast płakać poczytajcie sobie ramówki, które stacje TV w USA ogłosiły na rok 2008/09 - wiele premier zapowiada się niezwykle obiecująco (w tym nowy projekt J.J. Abramsa)

LiMiTED_UNCUT

muszę przyznać że 1x16 jako zakończenie wypadł marnie :/

LiMiTED_UNCUT

nie - fajnie się skończył :)) - już nie narzekaj :DDD Pozdrawiam

Lucynica

Jeszcze nic nie jest przesądzone:) wciąż istnieje szansa!
Amerykanie poprosili o wsparcie fanów z innych rejonów świata. Jeżeli ktoś z was chce pomóc Amerykanom w walce o Moonlight, może napisać tzw. "comments", które zostaną przepisane na kartki pocztowe i wysłane do odpowiednich ludzi. Komentarze można wysyłać na: hheinrich2@mac.com

Wiadomo im więcej tym lepiej :P

neinaaa

Ja piszę! Ale po jakiemu? Angielsku? I co mam napisać, że kocham moonlight, że to the best show ever, czy coś w tym stylu? To nie może być koniec...:/

Californian

Oczywiście, komentarz musi być po angielsku :) proponuję napisać dlaczego powinni zostawić Moonlight, swoją opinię- coś od siebie.

neinaaa

Tu macie petycję o uratowanie Moonlight. Nic nie płacicie, a Amerykanie zyskują kolejny podpis.
http://www.ipetitions.com/petition/moonlightback?e

neinaaa

Podpisujcie się pod tą petycją, bo naprawdę warto!! Ja proszę wszystkich znajomych o to i już mamy parę podpisów więcej!;)

I Love Moonlight;)

neinaaa

8169 Moonlight PL I'm a fan from Poland. Even here this wonderful show gained a group of devoted fans! Please give us the second season

To Twoje?? Moje jest to:
8223 Alex Cohen I love this series!! I really like this nice story, about the vampires and humans. I can say, taht i like the vampires too- Alex is great!!!! Alex and Jason are my favourite actors and tis series is now my favourite series!! ever...! Moonlight 4ever;) Please, I want my Moonlight back

:)

ocenił(a) serial na 7
Lucynica

ma ktoś może napisy do ostatniego odcinka?
byłabym wdzięczna za przesłanie na adres: energy5@vp.pl

ocenił(a) serial na 7
Madzialena_M

szkoda go szczególnie bo tak dobrym ostatnim odcinku !

ocenił(a) serial na 10
Lucynica

Fani walczą jak mogą o drugi sezon i wiele sie dzieje w tej sprawie.
Zapraszam:

http://www.moonlight-united.com/
http://www.moonlightarmy.com/core/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones