PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Moonlight ponownie w TV

ocenił(a) serial na 9

Hej, od wtorku 1 września Moonlight ponownie będzie w tv. Na AXN o... no właśnie o 23.00 czyli w porze łowów (bo przecież nie spania ;

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Kto ma AXN, ten ma..............

Ad życia forum ML - żeby tylko nie tętniło rzycią czy panem Metanem;

ocenił(a) serial na 7
Himeko

O.o fajno ;)
na pewno luknę na ulubione odcinki hihi :)

vsrrr!!! ;

ocenił(a) serial na 5
Himeko

dam! znowu ten żałosny serial dla ograniczony!!! :) dociekam tylko ilu was jeszcze jest skoro wciąż mogą liczyć na jakąś tam oglądalność! :)

Himeko

Właśnie, Regid, kto ma AXN to ma :( Pozostaje oglądać odcinki z własnej płyty i dzielić się nowymi spostrzeżeniami na tym forum...

Ad bardziej dociekliwych istot na tym forum... lepiej nie być takim dociekliwym, bo własne sznurówki mogą czasem wyprzedzić w tym pędzie do informacji... ;P

Ad naszego forum: rzeczywiście, przydałoby się tu trochę życia i bardziej żywych forumowiczów... wiadomo, nie ma to jak świeża krew ;

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Świeża krew zawsze najlepsza.



Vampire solidarity: RAH! RAH! RAH!:

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Tak, macie rację – kto ma ten ogląda. ;

Himeko

Himi, Himi ;

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Ja też zaglądam tutaj codziennie. Ale jak nikogo nie ma to z kim mam "rozmawiać"? Sama ze sobą?

Sloidarni w piciu krwi... Nawet fajne. Ale ja wolę:
Vampire solidarity rah rah rah!

ocenił(a) serial na 10
Anushka_S

Miało być "solidarni". Dlaczego tu nie ma edycji postów? Powinni nad tym popracować.

Anushka_S

Za to ja MAM i bankowo będę oglądać!!! :

Lucien2525

No to pięknie ;

haruka13

Ojej dzienx! :D

Co do odcinków na necie to u mnie bida, bo mi się po jakimś czasie zwalnia prędkośc i dopiero na początku miesiąca tak sobie uzupełniam odcinki :/ I tak oooo... jakoś trza sobie radzić :

Lucien2525

No tak, nawet tak zdeklarowane wampiry jak ja mają czasem barbarzyńskie odruchy, żeby nie powiedzieć "ludzkie" ;

ocenił(a) serial na 10
Lucien2525

Limit w necie to coś co znam "od podszewki". Ja też zasysam seriale na raty. Inaczej nie daję rady.

ocenił(a) serial na 7
Anushka_S

Witajcie wszyscy obecni.

Ad 'solidarnych w piciu krwi': ciekawe tłumaczenie, aczkolwiek wąpierz to swojski, słowiański 'wymysł', więc czemu, u diabła/na Boga (niepotrzebne skreślić) o formach pośrednich nie wspominając, jego też przetłumaczyli?!

Ad gryzoni:

teraz mój gryzoń zowie się dromeozaurem.

Ad neta:

Ech, nigdy więcej nerwostrady.

Cóż - ja za to zasysam serial jednym haustem.

Hominus_nocturnus

Regis, wiem co to znaczy zasysać serial jednym haustem ;

ocenił(a) serial na 7
haruka13

Czyżby Czas honoru?

Hominus_nocturnus

A nie :) Choć ten serial znajduje się na liście produkcji, które chcę zobaczyć :) Żałuję, że emisja "Czasu honoru" w minionym sezonie nie pozwoliła mi na śledzenie losów bohaterów tego serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones