PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Ogromna prośba!!!!!!!

ocenił(a) serial na 4

Mam ogromną prośbę do fanów Moonlight. Możecie mi napisać ile jest dokładnie odcinków pierwszej serii.
W internecie na wiki(wiem to nie wiarygodne źródło) jest podane 16 odcinków, czy to się zgadza?? A może jest więcej??
Proszę o info.

Blink21

Tak, zgadza się - jest 16 odcinków :). Coś tu przebąkują o drugiej serii ale wątpię - jak dotychczas nikt nie chce tego świetnego serialu. Jeśli to miałaby być prawda ... ach... byłoby EXTRA :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
Lucynica

Dzięki wielkie Lucynka:)
Od dwóch dni siedzę i gapie się w ekran monitora oglądając moonlight, jestem na 10 odcinku, szkoda w sumie że tylko jest 16, chciałbym więcej, no ale cóż, chcieć a móc, mam nadzieje że jednak drugi sezon ruszy.
Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam!

Blink21

Blink21, ja tak samo. Jak zaczęłam oglądać serial w piątek od pierwszego odcinka, tak cały weekend oglądałam, tylko z przerwami na obiad;) A jak już wszystko obejrzałam,( wtedy było dopiero 12 odc.) to siedziałam i patrzyłam się w sam ekran. Serial zrobił na mnie ogromne wrażenie!! I szkoda, że tylko 16 odcinków I sezonu jest.\

Wszyscy fani Moonlight mają nadzieję na drugi sezon! Można podpisać petycję w tej sprawie, zachęcam!! Pozdro

http://www.ipetitions.com/petition/moonlightback/?e

Blink21

No ja miałam tak samo :) - "hurtem" obejrzałam wszystkie /tak wtedy było/ 12 odcinków :) - ten serial uzależnił mnie :))). Buziaki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones