PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 028
ocen
7,6 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Po 4 odcinkach :)

ocenił(a) serial na 9

Troche juz obejżałem więc mogę coś napisać.
Zacznijmy od pomysłu na serial - idea może już znana, ale przedstawiona w troche inny sposób, same wampiry pokazane zupełnie inaczej niż w swerialach i filmach o podobnej tematyce . Aktorzy ( i tu wielki plus ) budza sympatie i to już po kilku minutach oglądania . jezeli chodzi o gre aktorską to nie ma się za bardzo czego czepiać.
Poszczególne odcinki sa naprawde ciekawe , a przewijająca się w tle historia Micka i jego ewentualnego związku z Bath zacheca do oglądania kolejnych epizodów. Może jestem mało obiektywny ze wzgledu na to że jestem fanem seriali & filmów o wampirach , ale po takich serialach jak Buffy & Angel , Moonlight jest naprawde świętnym tytułem dla wielbicieli tematu. tymbardziej ze serial jest naprawde fajnie realizowany , o wiele lepiej od tych dwóch wymienionych wczesniej ( ale wiadomo mamy troche inne czasy )

ocenił(a) serial na 9
Kraven

Dodam jeszcze , że serial został bardzo dobrze przyjety przez widzów w Stanach . Wystarczy sobie poczytać zagraniczne fora lub zajżeć na strone imdb i tam poczytać opinie o serialu.

Kraven

Zgadzam sie całkowicie, serial jest świetny. Lubie taka tematykę i w ogóle, oglada sie swietnie, serial ma fajny klimat i postaci :) ciekawe jest ukazanie wampirów, a jeszcze Mick <3 i fajne że zajmują sie sprawami zwykłych ludzi,a nie jak w serialach tego typu jakies stworki ciagle ;p

ocenił(a) serial na 9
Kraven

Juz po 6 odcinkach. Jest Ok każdy epizod trzyma równy , wysoki poziom. Czekam niecierpliwie na kolejne odcinki

ocenił(a) serial na 9
Kraven

* odcinków za mną czekam na 9 , który zapowiada sie naprwde nieźle - Mick w końcu skuma że Morgan to Caroline, a w związku z tym zobaczymy już w piątek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones