PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

A więc droga społeczności możecie sie wypowiadać. Czekam na wasze propozycje;

ocenił(a) serial na 7

I dużo 'nektaru'

ocenił(a) serial na 9
MissW

Ale żeście se temat podłapały... ;

ocenił(a) serial na 9
Himeko

Ja już jestem usatysfakcjonowana. Mi odpoweidź Króla wystarczyła. Wybrnął bardzo dyplomatycznie. ;

użytkownik usunięty
MissW

A ja miałam nadzieję, że się czegoś ciekawego dowiem :P

I cóż Morio? Jakie wnioski po lekturze tego topica? Zgadzasz się z czymś, lub wręcz przeciwnie?

użytkownik usunięty
haruka13

Nie chcę się jeszcze wypowiadać... że tak powiem, badam teren

ocenił(a) serial na 5
MissW

omfg powariowały te jednokomórkowce do reszty! O.o sekciarz i ty twierdzisz że masz tu porządek!! przecież tego nie można już leczyć to trzeba SĄDZIĆ! i ŚCINAĆ bądz PALIĆ!!!

ocenił(a) serial na 7
Victor_Delacroix

Niech śmiecą w tym wątku. Jak przyłapię na reszcie - kołek w samo serce gwarantowany.

Victor_Delacroix

Skoro to jest śmiecenie, więc bądź tak łaskaw i zaproponuj jakiś temat na tzw. "poziomie", zaskocz nas wszystkich i rzuć jakimś meta-tematem... z chęcią poprowadzę konwersację w takim tonie...inni też pewnie będą chętni na taką odmianę... może wtedy przestaniesz wyzywać tutejszych forumowiczów od jednokomórkowców...

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Victor nigdy nie przestanie nas przezywać. Taka natura ( i nie prorokuję).

ocenił(a) serial na 7
Anushka_S

Też mi się tak wydaje. Lepiej nie oglądać tematów V, wymyśliłby coś potwornego;D

MissW

Odkopuję temat sprzed okrągłego roku...
Ależ tematy mieliśmy do obgadania!!! Ech, to były czasy ;)
A jak tam Wasze znajomości? Poszerzyły się o nowe twarze, zubożały o tych, którzy mieli "zawsze stać przy Waszym boku"?
Ja w ciągu tego roku straciłam jedną ważną osobę. Z rodziny. Tej najbliższej.
Znowu trzeba nauczyć się żyć bez kogoś, kto był tuż obok na wyciągnięcie ręki...

Jak myślicie, prawdziwe przyjaźnie można zastąpić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones