PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Jak w temacie. Mozecie polecic mi podobne seriale do "Moonlight". Tematyka wampirow nie liczac serialu "Czysta krew" bo jakos mnie nie zaiteresowal :)
Z gory dzieki.

ocenił(a) serial na 10
mcstarydziadyga

Blood Ties (więzy krwi) :) - bardzo dobry serial nie tylko o wampirach.
Buffy nie polecam, bo nie lubię.

użytkownik usunięty
Anushka_S

W Blood Ties coż...wampiry są wątkiem pobocznym raczej... Natomiast w Moonlight fabuła kręci się tylko wokół wampirów...ale obydwa seriale są ŚWIETNE!!!
I to fakt Buffy to raczej amerykański serial klasy xyz szczerze powiedziawszy, ja też go nie lubię.
Za dwa, trzy dni u mnie dostepna będzie lista filmów i seriali o wampirach, a na razie zapraszam na dyskusję o filmowych( i nie tylko :-)) wampirach...

mcstarydziadyga

Hmmm... już gdzieś padło takie zapytanie, poszukaj w liście tematów na tym forum, na pewno trafisz na podobny wątek.
A póki co polecam najlepszy serial o wampirach: "Kindred: Embraced Act" czyli po polsku "Więzi krwi" - serial z 1996r. Niestety ma tylko 8 odcinków, bo główny bohater zginął tragicznie na swoim harley'u i produkcję zawieszono. Tematyka jak najbardziej wampirza. Do dziś nie potrafię podać lepszego serialu o wampirach, pomijając oczywiście ML, który również doceniam i bardzo lubię :)

ocenił(a) serial na 10
haruka13

Ja też uwielbiam "Więzy krwi" z Markiem Frankelem. Oglądałam go już kilka razy. Szkoda, że nie będzie więcej odcinków.

mcstarydziadyga

również uwielbiam Więzy Krwi. Szkoda, że nie było dalszych odcinków :( Na szczęscie ma te co nakręcono i co jakiś czas do nich wracam :)

mcstarydziadyga

również uwielbiam Więzy Krwi. Szkoda, że nie było dalszych odcinków :( Na szczęscie ma te co nakręcono i co jakiś czas do nich wracam :)

ocenił(a) serial na 7
attra

Forever Knight (tematyka zbliżona do ML, tu wampir jest policyjnym detektywem (tacy wampirzy nowojorscy gliniarze w wersji spod Klonowego Liścia, ML natomiast to wampirze CSI;

ocenił(a) serial na 9
mcstarydziadyga

The Vampire Diaries .

mcstarydziadyga

The Vampire Diaries (Pamiętniki wampirów) i True Blood (Czysta krew) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones