PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Tylko 16 odcinków?

ocenił(a) serial na 10

Czegoś tutaj nie rozumiem....
Skończyłem jak do tej pory oglądanie na 10 odcinku, serial bardzo mnie wciągną, świetna obsada, fajne kreacje no i ten klimat... kocham opowieści o wampirach. Serial po prostu świetny, ludzie Go wysoko oceniają, w 2008 roku dostał kryształową statuetkę za "ulubiony dramat telewizyjny", widzę pełno pozytywnych komentarzy gdzie tylko nie zaglądnę, aż w końcu chciałem sprawdzić kiedy kręcą drugi sezon i... dowiedziałem się że zakończono emisję na 16 odcinku :| Czy ktoś wie z jakich powodów? Serial miał mają oglądalność ? Zna ktoś statystyki?

ocenił(a) serial na 10
HEATH_2

Fakt, wszystkie odcinki robiły się trochę podobne, tzn musiał rozwiązać jakąś zagadkę, pokombinować itd, niby na dłuższą metę to nudne, no ale przecież np. Monk, CSI albo Zaklinacz dusz opierają się na takim samym schemacie a utrzymują dużą publikę... Jeśli więcej odcinków nie będzie to szkoda, bo fajnie było poznawać głównego bohatera.

ocenił(a) serial na 10
HEATH_2

Tam musialy miec miejsce jakies rozgrywki producenckie-przeciez 1 sezon zakonczyl sie w taki sposob, ze scenarzysci zostawili sobie furtke do naprawde ciekawej historii, ktora mozna by bylo rozwinac w 2 sezonie. Oprocz oczywistej rzeczy jaka sa relacje na lini Mick-Beth.Poza tym 1 sezon mial wcale dobra ogladalnosc na poziomie 8 mln widzow.
Czytalam, ze teraz inny kanal Sci-Fi Channel ma puszczac 1 serie i tocza sie z nimi rozmowy o kreceniu 2 serii. Teraz po Twilight nastala moda na filmy o wampirach moze ktos wyczuje kase i bedzie wznowienie serialu-OBY!!!

ocenił(a) serial na 9
HEATH_2

a ja czytałam nawet że są prowadzone rozmowy czy nie nakrecić filmu na podstawie Moonlight! ale też jestem zła ze dalej tego nie pociągneli. szkoda.

ocenił(a) serial na 10
Aisha_86

Też bardzo chciałabym aby powstały dalsze odcinki.
Serial jest poprostu świetny! Aktorzy, napięcie, efekty.. niesamowite!

ocenił(a) serial na 10
Anaid

Skończyłem na odcinku 15... Serial... bez komentarza, świetny. Skoro było 8 mln widzów to jest to naprawdę dziwne. Przyłczyłem sie nawet do moonlight-united.com, slyszalem ze duzo dzialaja, wiem tez ze ten wyzej wymieniony kanal bedzie emitowal i tu walsnie nie wiem... pierwszy sezon chyba. Wiem tez ze wychodzi na dvd, no zobaczymy, oby byla kontynuacja!

ocenił(a) serial na 7
HEATH_2

Rzeczywiście. Musiały toczyć się jakieś "przepychanki" czy konflikty interesów na wyższym poziomie (producenci, właściciel stacji itp.) Przecież nie zdejmuje się hitu przyciągającego 8 milionów widzów ot tak sobie! Zamiast "Moonlight" puścili jakowyś chłam, którego oglądalność spadła poniżej średniej.... Może po "Twilight" ktoś (albo kilku ktosiów) zdecyduje się nakręcić kolejne sezony. Serial jest naprawdę świetny, chociaż niektóre wampiryczne rzeczy wydają się jakby zaadaptowane z "Blade'a". Szkoda, by skończył się tylko na 16 odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones