PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 028
ocen
7,5 10 1 14028
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy
ocenił(a) serial na 9
Al_Bundy

Z przyjemnością się dołączę. Tylko mam nadzieję, że w więzieniu (jak nakręcą te odcinki) to pozwolą mi oglądać serial.

ocenił(a) serial na 9
renia00014

nooo trzeba skombinować na wszelki wypadek tv do kicia

ocenił(a) serial na 7
zzzzzi

wystarczy, że będzie dostęp do internetu... a tak poza tym to niestety już chyba się nie doczekamy następnych sezonów. Wielka szkoda, bo po pierwszym sezonie czuje człowiek taki niedosyt i rozczarowanie, że to już koniec.

ocenił(a) serial na 9
Herma35

no właśnie, jakbyśmy szli przez oświetloną latarniami ulicę i gdy doszliśmy do ślepej uliczki nie możemy znaleźć wyjścia, głupie uczucie, ludzie nie znają się na dobrych produkcjach i nie oglądają(li)? klasyków
pod osłoną nocy, czyli 'serial' o wampirach wyszedł przed zmierzchem, jak na złość, bo to właśnie po zmierzchu wyszła moda na wampiry

ocenił(a) serial na 9
zzzzzi

A ja bym powiedziała, że raczej po "Buffy, postrach wampirów". Lubiłam oglądać ten serial.

zzzzzi

No i ja tak mam zawsze, jaj jakiś świetny serial który mogłabym oglądać i oglądać to po jednym sezonie koniec, a badziewi to kręcą po 6,7,8 sezonów. Ech...

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

renia00014

A oglądałaś http://www.filmweb.pl/serial/Haven-2010-542743 ?
również serdecznie polecam, nie zawiedziesz się:) czekam z utęsknieniem do kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Nie, ale obejrzę

renia00014

Pierwszych 6 odcinków takie sobie ale cała reszta jest niesamowita.Ja osobiście ubóstwiam seriale gdzie w tle są romantyczne momenty między bohaterami a w tym serialu jest to pokazane genialnie. Ciekawa jestem czy Ci się spodoba.Pozdrawiam :) a tak przy okazji może znasz takie seriale i mogłabyś mi coś polecić?

brgoss

nawet Beauty and the Beast nie powtórzy tego co w Moonlight, ten serial, bez kozery... obejrzałam z X razy Moonlight, juz nie licze nawet ile....

ocenił(a) serial na 3
brgoss

Haven jest naprawdę dobre, bardzo lubię ten serial, czekam z niecierpliwością na 4 sezon. Natomiast Pod Osłoną Nocy jakoś mnie męczy, oglądam właśnie 2 odcinek i naprawdę... na razie 4/10 mimo, że filmweb pkazuje, że 91% w moim guście. Do du...py ten gustomierz!

Unibet_78

Nie zgadzam się, obejrzałem drugi odcinek i chcę więcej :P, jednak obiecałem sobie jeden odcinek dziennie. Może to kwestia gustu, ale podoba mi się ten "typ" serialu.
Co do Haven, też sądze że świetne. Oglądam :)

ocenił(a) serial na 3
KomputeromaniaK

No ja na razie nie widzę szans na lepszą ocenę i jeśli będzie tak do 5 odcinka, to na pewno przerwę oglądanie serialu. Po prostu różnimy się gustem:)

ocenił(a) serial na 3
KomputeromaniaK

W 4 odcinku wampir odbija się w szybie :(, w 5 odcinku w wesołym miasteczku puste wagoniki karuzeli - kto o zdrowych zmysłach puszczałby w ruch pustą kolejkę górską?? Matko, czym dalej w las tym gorzej. Nie wiem czy oglądać dalej czy po prostu usunąć resztę odcinków z komputera.

Unibet_78

O ile wiem to nic nie było powiedziane w serialu, że nie mogą sie odbijac. Było tylko mówione że stare taśmy filmowe nie mogły ich wychwycić, tak samo cyfrówki już mogą.
Serial jest ciekawy i być może na początku trochę gorzej, ale jest ciekawa akcja i jestem już przy 13 odcinku i nie mogę się oprzeć. I muszę dodać, że to jeden z najlepszych seriali o wampirach jakie oglądałem.

Nie chce być niemiły, ale Ty chyba na siłę wyszukujesz się błędów. Co do kolejki to ten drugi wampir puścił ją w jakimś celu - właśnie po to by zabić Micka

ocenił(a) serial na 3
KomputeromaniaK

Powiem tak. Każdy coś lubi, mi się to osobiście nie widzi. Po 6 odcinku skasowałem serial, już nie mogę dalej, absurd goni absurd. Może dlatego, ze jestem fanem Czystej Krwi - dlatego też ten serial nie daje rady.

Unibet_78

Ja jestem fanem wszelkiego sci-fi, fantasy i obejrzałem większość seriali o wampirach więc wiesz. Może moja ocena jest zawyżona, jednak serial wydaje się w porządku. A tak na marginesie w Czystej Krwi też absurd goni absurd :P

ocenił(a) serial na 3
KomputeromaniaK

Zgadza się, tam też jest nieciekawie ze scenariuszem, tyle że od czasu Fortepianu mam sentyment do Anny Paquin ;)

Skoro jesteś fanem, to z chęcią obejrzę coś co polecisz.... byle tylko nie Pamiętniki Wampirów :)

Unibet_78

Pamiętniki też pokręcone, oglądam tylko z sentymentu :P

Oglądałem Blood Ties - bardzo mi się podobał, jednak też skończony tak nagle. Dobry też jest Angel i Buffy: The Vampire Slayer - bardziej młodzieżowe, ale są okej :)
Z innej beczki to Continuum, Fringe czy Orphan Black. Oczywiście jest ich więcej, możesz zobaczyć u mnie na profilu, tam są seriale które w większości polecam i są to w większości Sci-F i Fantasy.

ocenił(a) serial na 3
KomputeromaniaK

Aktorka grająca główną rolę w Orphan Black zgarnęła trochę nagród - zacznę od tego. Angel oglądałem jak byłem dzieckiem, Buffy równiez. Fringe mnie męczy (nie wiem czemu, po prostu tak jest, nie neguję samego serialu:))

Dzięki wielkie.

Unibet_78

W Orphan Black - za swoją rolę Tatiana Maslany powinna dostać jakąś porządną nagrodę. To jak gra jest świetne po prostu :)

Al_Bundy

Teraz odniosę się do serialu. Obejrzałem ostatni odcinek. I tak on zasługuje na zakończenie, ale... sezonu.
Muszę powiedzieć, że to jeden z niewielu seriali który wywarł na mnie tak dobre wrażenie. Oglądałem od początku do końca. Aktorstwo było na przyzwoitym poziomie, ciekawy wątek i zawsze się coś działo. Do tego muzyka, moim zdaniem mistrzowska.

Ps: Kiedy bierzemy tych zakładników?

ocenił(a) serial na 10
KomputeromaniaK

nie wiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones