PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Ludzie, zajmijcie się lepiej spamem reklamowym, piractwem oraz językiem rodem z rynsztoka czy spod blaszaka z piwem, a nie usuwacie normalne tematy. Tematy będą się pojawiały, dopóki nadgorliwiec, który je usuwa (nie wiedzieć czemu - nic zdrożnego w nich nie było) nie zostanie pozbawiony funkcji moderatora. Skoro prośby nie pomogły, czas wytoczyć działa cięższego kalibru.

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Tak jak napisałam w temacie w odpowiedzi do Haru: dajcie mi władzę a was usadzę – zapewne to jest motto tej jednostki. Niestety sądzę, że takie apele na nic się zdadzą. Po prostu jakiś gówniarz (i nie mam tu na myśli wieku tej osobistości a raczej jego mentalność) dorobił się łba i ma ubaw. To jest naprawdę żałosne. FW powinno dobierać moderatorów i powinien być ktoś, kto by ich nadzorował. A przynajmniej zwracał uwagę na "głos ludu".

Popieram Cię w 100% Regis, ale mam wrażenie, że – niestety – to nic nie da...

Himeko

A mi po prostu ręce opadają nad tak ewidentnym uparciuchem gorszym od najgłupszego osła!
Człowieku, chcesz się na kimś wyżyć??? To idź na dwór, przebiegnij się co najmniej 5 km a potem jeszcze dodatkowe 5 km i zobaczysz, że wszelkie nerwy Ci przejdą jak ręką odjął!!!
Jeśli tak bawi Cię i przy okazji stresuje przeglądanie forum i usuwanie naszych tematów to odejdź od komputera i w ogóle tutaj nie zaglądaj... oszczędzisz i swoje nerwy, i nasze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones