PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,6 14 030
ocen
7,6 10 1 14030
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

16 odc. to definitywny koniec czy po prostu produkcja została przerwana ale planuje sie powrót tego serialu?

rpd0

Odpowiem tak: jak na razie zakończono produkcję tego serialu i oficjalnie kończy się na 16-tym odcinku, jednak w planach chyba przewidywano kolejną serię, bowiem jak donoszą niektóre źródła: dekoracje wykorzystane w serialu zostały jak na razie schowane do magazynów, ale nikt ich definitywnie nie rozmontował. To daje nadzieje na lepszą przyszłość dla Moonlight i może czekają tylko na dobrego producenta, który zajmie się kontynuacją części. Tym bardziej, że 16 odcinek nie daje ostatecznego zamknięcia, ba, co więcej otwiera nowe wątki...
Pozdrawiam :)

Vsrrrr :

haruka13

Miejmy nadzieję, że będzie kolejna sezon ponieważ jest to naprawdę dobry serial....

ocenił(a) serial na 7
nikitka19872

http://www.youtube.com/watch?v=g1dxNsjYeIs&feature=player_embedded

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Pono zaczęli kręci drugi sezon, ale po nakręceniu 1 czy 2 odcinków
postanowili przerwac. Nikt nie wie dlaczego. ;(

ocenił(a) serial na 5
dziabal13

ja wiem! :] ponieważ sezon pierwszy był do dupy i tylko psychopaci, napaleńcy, oraz wszelkiego rodzaju "element" go oglądał! ;] (czyli jakieś 0,01% społeczeństwa)

sam wolę bardziej TVN-owską BrzydUle bo przynajmniej fabuła i akacja są składne, poza tym fajne foki tam graj :]

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

SUPER nietoperek! :D
Tylko dlaczego ma ryja jak małpa z infoscreena? Ci co jeżdżą metrem w Warszawce wiedzą o czym piszę. ;)

Hominus_nocturnus

Hehehehe, już rozkolportowałam ten link do moich znajomych ;)
Fragmenty: przy bankomacie i na stacji paliw wymiatają :D:D:D:D
Uśmiałam się do łez :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones