serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Podejrzany

Secrets and Lies
2015 - 2016
43m
7,1 2 064
oceny
7,1 10 1 2064
W trakcie porannego joggingu Ben odkrywa zwłoki chłopca, czym ściąga na siebie uwagę detektyw Andrei Cornell, która uważa go za sprawcę morderstwa. Chcąc ratować swoją rodzinę i reputację, mężczyzna próbuje znaleźć prawdziwego zabójcę. Zobacz pełny opis
Podejrzany zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Podejrzany
Zwiastun nr 1
nr 1 2014-05-14T17:09:23 https://fwcdn.pl/webv/34/96/33496/bez_nazwy_2.33496.4.jpg

Serial "Podejrzany" to historia pełnego niespodziewanych zwrotów akcji śledztwa toczącego się na amerykańskim przedmieściu. Pewnego dnia Ben Crawford (Ryan Phillippe) odkrywa w lesie zwłoki dziecka. To wydarzenie zamienia jego poukładane dotychczas życie w koszmar. Ku swemu przerażeniu Ben dowiaduje się, że prowadząca dochodzenieSerial "Podejrzany" to historia pełnego niespodziewanych zwrotów akcji śledztwa toczącego się na amerykańskim przedmieściu. Pewnego dnia Ben Crawford (Ryan Phillippe) odkrywa w lesie zwłoki dziecka. To wydarzenie zamienia jego poukładane dotychczas życie w koszmar. Ku swemu przerażeniu Ben dowiaduje się, że prowadząca dochodzenie detektyw Andrea Cornell (Juliette Lewis) typuje go jako jednego z głównych podejrzanych o morderstwo chłopca. Ciągła uwaga mediów i działania policji sprawiają, że zarówno żona Christy (KaDee Strickland), jak i dwie nastoletnie córki - Natalie (Indiana Evans) i Abby (Belle Shouse) zaczynają wątpić w jego niewinność. Aby ratować reputację, małżeństwo i rodzinę, Ben na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Jedyną osobą, której może zaufać, w tak trudnej sytuacji, jest jego przyjaciel Dave (Dan Fogler).

studio
ABC Studios / Hoodlum Entertainment / Kapital Entertainment
tytuł oryg.
Secrets and Lies
inne tytuły
Secrets & Lies (alternatywna pisownia) USA
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Wilmington (Karolina Północna, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie mogło być po prostu "Sekrety i kłamstwa"?

Juliette Lewis

ocenił(a) serial na 6

jej talent przyćmiewa tutaj całą resztę...

Mija już dekada od premiery Zagubionych, Gotowych na wszystko, a oni dalej błądzą i nie potrafią przygotować nic równie porywającego...

Wiadomo czy będzie 3 sezon, 2 skończył się oczywistą furtką? Serial jest bardzo wciągający, dużo zagadek i tajemnic. Twórcy fajnie grają tymi elementami.

Taka podmiejska obyczajówka. Bardzo lajtowa. Nic ponurego. Rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones