Rewelacyjny humor, świetnie dobrani aktorzy. Szkoda jedynie,że tak mało odcinków powstało z drugiej strony może i dobrze.. najgorsze co może nuć to ciągnięcie historii na siłę. A ten aktor, nie wiem jak się nazywa (ojciec Tess) jest mega seksowny! ten głos, ta bródka! Sama chciałabym mieć takiego sąsiada ;-)
Mile jestem zaskoczony tym serialem.Z początku myślałem że to kolejny serial dla nastolatek, a tu
taka miła niespodzianka.Można powiedzieć, że to satyra na życie ludzi zamożnych z
przedmieść.Postać grana przez Carly Chaikin jest wręcz genialna.Serial wyśmiewa styl życia
plastikowych Barbi i Kenów, szydzi z...
Obejrzełam kilka odcinków i nie umiem patrzeć na tą dziewuchę. Jest irytująca do granic możliwosci, jej mimika twarzy jest wręcz nie do zniesienia. Taka typowa blada, ruda wredota:/ W dodatku gra 15-latkę, a ma 22 lata, co jest kolejnym irytujacym faktem. Wygląda staro, jak robi te swoje miny to już w ogóle jakiś...