PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 929
ocen
8,1 10 1 21929
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

poirot w tv

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy serial kryminalny świata szkoda że w kABLÓWCE nie nadają tylko jakaś szmira trudne
sprawy dlaczego ja itp kto decyduje o programach emitowanych w tv.żeby oglądać trzeba płacić z a
abonament w z dekodera bo niema w kablówie ale kino+ ani 13 th .. .place za telewizje i oglądam
po raz 12 Mega Hit Godzilla albo jakieś inne filmy sprzed 15 lat normalnie nie do opisania a
wtygodniu jak już ktoś siedzi w domu to jest koniec wystarczy spojżeć na program tv aż chce się
płakać..

arieloski86

Ja też nie mam tych kanałów i cieszyłabym się, gdyby Poirot pościli w dwójce zamiast M jak miłość, bo już się znudziło.

renax33

nawet na dwójce pojawił się paradokument... nie ma co liczyć już na dobre programy w publicznej telewizji, chyba, że jakoś w tygodniu o drugiej w nocy

retuszera

Jaki tytuł tego paradokumentu? Może na Ipla znajdę.
Szkoda, bo sądzę, ze dobry kryminał nawet starsi oglądaliby z przyjemnością.

renax33

"Szkoła życia"

retuszera

Przepraszam, ale chyba nie zrozumiałam. Myślałam, ze chodzi o coś na temat zjawiska tasiemcowych seriali w tv, ale teraz rozumiem, ze chodzi o badziewie w stylu 'Dlaczego Ja"? To ja nie chcę tego oglądać.

ocenił(a) serial na 8
arieloski86

a jeśli możecie korzystać z neta bez problemów, to polecam stronę weeb(kropka)tv, na której właśnie leci czwarty odcinek. właśnie siedzę i oglądam - weeb(kropka)tv/online/13ulica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones