PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 894
oceny
6,4 10 1 26894
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

bo popsujecie sobie opinie o serialu. Straszna cienizna, własciwie to juz od końcowki sezonu 3 sie zaczeło.

Ja uważam co innego. Właśnie druga połowa 3. i pierwsza 4. są wg mnie najlepsze z serii - nieprzewidywalne zakończenia, nie zawsze udaje się wyjaśnić sprawę lub wygrać. Przełom 4. i 5. też całkiem niezły choć zmieniła się konwencja serialu - kilka odcinków pod rząd dotyczyło jednego wątku. Ale po zakończeniu tego wątku 5. sezon stracił klimat i odcinki były naciągane przez co nie doczekaliśmy się 6. serii.

ocenił(a) serial na 10
KLAssurbanipal

Ja też bardzo lubię 4 sezon, jest parę słabszych odcinków, ale większość stoi na wysokim poziomie, "Obraza sądu,Miłość od pierwszego wejrzenia, Jak huragan, Kula dla Crocketta".

ocenił(a) serial na 10

Mówi się, że Miami Vice nie ma słabych odcinków. Ale jednak są i to właściwie wszystkie w sezonie 4 - Cows of October, Missing Hours i The Big Thaw. Dlatego sezon czwarty uznawany jest przez fanów w tym i mnie za najsłabszy. Ponadto jeśli by się jeszcze do czegoś przyczepić, to mała ilość scen akcji w czwartym sezonie. Piąty jest ogólnie bardziej stabilnym sezonem niż czwarty, ale niestety już niemal całkowicie bez pasteli.

ocenił(a) serial na 10
caleb_83

ja mam za sobą 2-gi sezon. Uwielbiam ten serial. A za najsłabszy uważam odcinek pilotażowy. Całe szczęście, że dalej jest coraz lepiej.

ocenił(a) serial na 9

SPOILER

Czy ja wiem. Da się odczuć spadek formy, ale ogólnie serial w tych sezonach daje radę, są perełki. Mi osobiście na przykład podobał się zwrot akcji na przełomie 4 i 5 sezonu, jak Crockett stracił pamięć i działał dla bandytów :D

ocenił(a) serial na 9

Zgadzam sie, poza 4 odcinkami o stracie pamięci, samo dno. Wlasciwie serial skonczyl sie po smierci Zito. Jescze pozniej bylo kilka dobrych odcinkow ale poziom spadal.

ocenił(a) serial na 10

z sezonów 4 i 5 najlepsze to odcinki od 4x20 Bullet for Crocket do 5x02 bodajże pt Redemption in blood. W skrócie, Crocket dostaje kulke i traci pamieć, staje sie Sonny Barnetem i przechodzi na ciemną stronę mocy i próbuje zabić Tubs-a.

ocenił(a) serial na 8

Serial jest na podobnym poziomie przez wszystkie sezony. Po prostu przychodzi znużenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones