PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 894
oceny
6,4 10 1 26894
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Jako, że jestem fanatykiem tego serialu jako pierwszy podam miejsca od najlepszego sezonu do najsłabszego.
1. Sezon 2
2. Sezon 1
3. Sezon 3
4. Sezon 5
5. Sezon 4

Swoją drogą sezon 4-ty i tak jest lepszy od większości dzisiejszych seriali:)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
caleb_83

Aha i chciałem też spytać, dlaczego akurat tak, a nie inaczej ocenilibyście sezony serialu(jeśli oczywiście zechcecie coś na ten temat powiedzieć).

Dlaczego akurat uznałem drugi sezon za najlepszy?
Już pierwszy pilotowy odcinek pt. The Prodigal Son, stanowi poprostu idealne rozpoczęcie sezonu. Odcinek, które ogląda się jak dobry film sensacyjny z lat 80-tych.(Ma wszystko co charakteryzuje ten fantastyczny serial) Ten odcinek pokazuje też na co widzowie mogą liczyć w drugim sezonie (wiele odcinków z tego sezonu jest zrobionych w stylu The Prodigal Son).- Na jeszcze więcej dobrej muzyki, więcej ciekawych historyjek (tym razem powiązanych także z innymi bohaterami serialu - Castillo, Trudy, Gina) Ogólnie drugi sezon ma bardziej rozbudowane postacie, jest bardziej dynamiczny, momentami znacznie mroczniejszy niż poprzedni sezon (odc. Tale of the Goat, czy też Whatever Works). Ponadto odnosi się wrażenie, jakby wzrósł budżet całego serialu, więcej tu pościgów i widowiskowych akcji(dynamika, o której wcześniej wspomniałem), gwiazdy które gościnnie występują są tak samo interesujące (jeśli nie bardziej)jak te w poprzednim sezonie. Drugi sezon posiada też świetne zakończenie w postacie odcinka Sons and Lovers.

ocenił(a) serial na 8
caleb_83

4-sezon slaby szczegolnie pierwsze odcinki potem sie to jakos rozkreca
3-sezon chyba najfajniejszy szczegolnie pierwszy odcinek fajna muza :-)
2-sezon calkiem fajny
1-sezon moze byc
5-sezon widzialem tylko w wersji oryginalnej bez tlumaczenia ale zapowiada sie calkiem ciekawie

bandit80

Czy jest jakaś szansa na zdobycie 4 sezonów tego serialu? Pierwszy jest dostępny w Polsce w za bodajże 110 zł, jednak reszty nie mogę znaleźć. Kupiłbym cały zestaw 5 sezonów jednak nie ma tam chociażby polskich napisów które czasem jednak się przydają w wygodnym oglądaniu filmu. Jeśli ktoś zna jakieś źródła to proszę o pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
milusass

Z tego co wiem, to w pakiecie wydano tylko pierwszy sezon serialu. Dziwne posunięcie z ich strony. Będziesz zmuszony albo zamówić inne numery archiwalne MV bezpośrednio ze strony amercomu (prawdopodobnie nie mają już pierwszych numerów), albo przez allegro, może ktoś sprzedaje od razu po kilkanaście i więcej numerów.

ocenił(a) serial na 10
milusass

http://amercom.com.pl/strony.php?kod=mw na amercom można zamówić całość za ponad 500zł wysyłkowo
lub co 2 tyg wychodzą odcinki w kioskach 10zł za 2 odcinki
pozdrawiam

kivinka

Sezon 2
Sezon 3
Sezon 1
Sezon 5
Sezon 4

caleb_83

Właśnie te pierwsze sezony były strasznie nudne te późniejsze były lepsze

S 4
S3
2
1- najnudniejsze odcinki w innych serialach jest inaczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones