PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 894
oceny
6,4 10 1 26894
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Serial Policjanci z Miami już dawno był mi znany ponieważ oglądałem go sporadycznie jako dziecko w czwartkowe wieczory na przełomie lat 80/90 w TVP. Wrażenie niesamowite w naszej szarej zapyziałej Polsce tamtego okresu. Kilka miesięcy temu w mniej zapyziałej i mniej szarej Polsce roku 2015stego postanowiłem odświeżyć sobie ten serial oglądając go od pierwszego sezonu szczególnie, że w zeszłym roku skończyłem oglądać Dextera dzięki, któremu mogłem teleportować się do gorącego Miami. Zacząłem tęsknić za Miami, miastem moich marzeń więc pomyślałem, że może to nie tylko czas, żeby tam się przenieść ale i cofnąć w czasie o około 30 lat. Pierwszy sezon miał swoje mocne strony, muzyka Hammera wiadomo mistrzostwo, zdjęcia bardzo dobre, aktorzy super i wszystko byłoby fajne gdyby nie to, że większość odcinków ma słabą historię, a ich scenariusz był niespójny, średni, nudny. Kilka odcinków było fajnych, kilka średnich, kilka słabych, jednym słowem pierwszy sezon nie trzymał poziomu.

ocenił(a) serial na 9
Adiluzaczeq

Tak dla formalności - "pierwszy sezon nie trzymał poziomu" to pięć słów :P

ocenił(a) serial na 10
Adiluzaczeq

najlepsze sezony to 2 i 3. Czwarty średni, rozkręca sie koło 20 odcinka jak Crocket dostaje kulkę,traci pamieć i przechodzi na ciemną stronę mocy, staje się swoim alter ego Sonny Barnetem. Przez kolejne 5 odcinków mega rewalacja klimat i historia. Niestety sezon 5 kręcony na siłę, schyłek lat 80-tych, już magia i klimat uciekają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones