PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
6,4 26 896
ocen
6,4 10 1 26896
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Rodriguez i Calderone

ocenił(a) serial na 10

Oglądam właśnie serial od początku (kupiłem sobie niedawno komplet na DVD) . I jestem zawiedziony, że tak szybko pozbyli się Rodrigueza i Calderone'a. Nowy porucznik, ten z wąsami, sprawia wrażenie jakby nie wiedział gdzie jest i czym się zajmuje. A Co do Calderone'a to sądziłem, że będą go ścigali przez kilka sezonów... Szkoda... Ale liczę, że kolejne odcinki będą równie super. Uwielbiam klimat lat 80 i oglądając serial przypomina mi się GTA Vice City, w ktorym aż na maksa wyciśnięto klimat i styl z Miami Vice.

użytkownik usunięty
Axel

Oj, to czekaj czekaj - porucznik Castillo to jedna z najciekawszych postaci w serialu :)

ocenił(a) serial na 10
Axel

Castillo to jeden z symboli MV, Rodriguez to przy nim mgła. A temat Calderona wraca kilka razy, dla mnie wystarczająco. Miłego oglądania.

ocenił(a) serial na 10
TenTeges

Aktualnie jestem w połowie 2-go sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Nie pamiętam w którym sezonie, ale w jednym z późniejszych filmów powraca rodzina Calderonów. Odcinek kończy się wyśmienitą sceną pogrzebu z muzyką Phila Collinsa, palce lizać ;)

ocenił(a) serial na 10
TenTeges

Jest to ostatni odcinek 2 sezonu "Sons and Lovers" synowie i kochankowie.

ocenił(a) serial na 10
kokoc

o tak, jeden z lepszych i bardziej dramatycznych odcinków. A Castillo to najciekawsza i najbardziej złożona psychologicznie postać serialu :) dopatrzyłem się tylko jednego błędu w spójności tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones