PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 276
ocen
8,1 10 1 31276
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 9

Zastanawia mnie jedna rzecz, czemu jest taki hejt na AT?
Najbardziej dziwią mnie fani MLP (oczywiście nie tylko). Często dorośli ludzie a nie potrafią poprzeć swojej negatywnej opinii niczym konkretnym. "Nie lubię tej bajki, bo śnieg". No apopleksja może trafić.
Jak w temacie, co sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Kurcze, że tak poniaki może człowieka zniszczyć.
A myślałam, że to ja mam fioła na punkcie AT (bo wszyscy w szkole mi tak mówią xD).

Fionna

Kurcze, że tak poniaki może człowieka zniszczyć.
Wiesz on w tym siedzi 14 lat sam tak pisał :P

A myślałam, że to ja mam fioła na punkcie AT (bo wszyscy w szkole mi tak mówią xD).

Ja też miałem fioła na punkcie MLP :D nie było dnia ,abym coś związanego z kucami nie robił ,po półtora roku uspokoiłem się z tą manią :) dopóki nie wmawiasz ludziom ze obrażanie AT to profanacja to możesz spać spokojnie :D

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Wow, że 14 lat to już coś ;p Ja w AT siedzę jakoś rok.

Ja też miałem fioła na punkcie MLP :D nie było dnia ,abym coś związanego z kucami nie robił ,po półtora roku uspokoiłem się z tą manią :) dopóki nie wmawiasz ludziom ze obrażanie AT to profanacja to możesz spać spokojnie :D

Tak naprawdę ja sama też nie cierpiałam PnP, bo 1 sezon to trochę był niewypałem oraz zapowiedzi na CN pl były tak słabe i badziewne, że odechciawało się to oglądać. Zresztą do 4 sezonu w Polsce też jest nie zbyt fajne według mnie, ale nie wiem jak innym się podoba ;D
Ja osobiście nie lubię komuś wmawiać, że coś obraża to jest jakiś nienormalny itp. Chociaż kilka osób z mojej klasy tak uważa, ale to już inna historia xd

Fionna

Druga sprawa ,bronies spamują kucykami na lewo i prawo ja się nie dziwie innym użytkownikom internetu że tak reagują na ten fandom ,prawie na każdej stronie ,forum jest temat o tej tematyce ,inne fandomy mają swoje fora i strony a oni na silę próbują zdobyć internet.Wiesz co jest najdziwniejsze w tym fandomie ? wielbią kucyki z G4 ,a gardzą tymi z poprzednich generacji :D hipokryci :) ale nie muszę nic tłumaczyć bo wcześniej pisałem o sexualną manią bronies to tych stworzeń ,wystarczy porównać tamte grubiutkie kucyki z tymi które są teraz.

Ps. Jak wygląda sprawa piosenek w AT ? na Wiki znalazłem tylko 8.

trixiegra

sexualnej mani nie których bronies

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Miałam przyjemność obejrzeć G3, no tylko, że z kilka odcinków i nie są znowu takie złe :D
Ja za to nie umiem zrozumieć, dlaczego ma być wszedzię fandom? Też się dziwią, że połowa użytkowników ma tego całe cyrku dość i zaczynają to hejtować. Chociażby na tu na stronie MLP jest strasznie dużo takich przykładów.

Na Wiki, jak na Wiki. Nie wszystkie zostały tam umieszczone. Mogę powiedzieć, że co 2 czy 3 odcinek musi być jakaś piosenka. Nie ważne czy długa lub krótka, ale musi być. Jak wpiszesz w gogle Adventure time wiki i w 1 link tam jest wszystko opisane. Ba! Wszystko o wszystkim tam jest i to bardzo dokładnie opisane. Polecam poczytać jak będziesz miał wolną chwilę ;)

Fionna

Dzięki ,jak obejrzę ,posłucham to tam znać :D

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Spoko ;p

ocenił(a) serial na 9
trixiegra

Piosenki można z powodzeniem obczajać na tekstowo. pl są w pl i ang wersji.

ocenił(a) serial na 10
Bystrainaczej

"Empatia, empatia spróbuj poczuć to co ja!" Uwielbiam tą przyśpiewkę ;)

Fionna

Najbardziej podoba mi się Marcelina i jej śpiew :D najmniej ten główny bohater jest wkurzający i nie lubię jak beatboxuje do piosenek Marceliny :D ja bym go wywalił a główną role dał bym właśnie Marcelinie :D

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Jak dla mnie Marcelina jest mało używana. Pamiętam, że najwięcej jej było w 3 sezonie, a w następny to już wgl było jej mniej. Piosenki ma fajne, podobają mi się w obu wersjach językowych. Chociaż wolę głos Marceliny w polskiej wersji.

To już zależy od gustu. Każde bohatera w AT za coś lubię. Jednak najbardziej lubię właśnie Finna, bo jestem w podobnym wieku co on i uwielbiam jego charakter i usposobienie. Szanuję to, że tak lubisz Marcelinę, bo ze mnie koleżanki się śmieją, że tak lubię Finna xd

Fionna

W temacie tego zbulwersowanego broniaka zadałem pytanie na temat twojego avataru :D z jakiego jest serialu ?:P usunęli ten temat niestety :(

ocenił(a) serial na 10
trixiegra

Wiem nawet szybko, bo on był chyba od wczoraj.
Avatar pochodzi z serialu "Bravest warriors". Serial jest od twórcy AT, ale nie leci on na CN, a na YT na kanale Cartoon Hangover czy jakoś tak :P
Też ma takue schizy jak w PnP xd

ocenił(a) serial na 8
Bystrainaczej

Może nie jest to moja ulubiona bajka, ale po MLP:FIM lubię ją czasami obejrzeć ;D
Tak jestem brony, a właściwie pegasis i nie hejtuję Pory na przygodę ;D

ocenił(a) serial na 10
irreply

Hah spotkać takich ludzi to to jak szukać igły w stogu siana xD

ocenił(a) serial na 9
irreply

Nigdy nie mówiłam, że wszyscy brony to maniacy bez manier. Sama regularnie oglądam MLP. Mam paru znajomych bronych i są oni całkiem przyjaźni dla środowiska, więc jak widać można. Szkoda że nie wszyscy to rozumieją.

ocenił(a) serial na 8
Bystrainaczej

Dokładnie, ja też znam wielu fanów MLP przyjaźnie nastawionych do wszystkich. ;)

ocenił(a) serial na 10
irreply

To w takim razie nie na Filmwebie xd

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Jak to się mówi: są ludzie i są parapety ^_^

Bystrainaczej

Hejt ze strony bronych? Jako brony nie lubię serialu ale nigdy go nie hejtowałem. Zresztą nie spotkałem się z jakimś szczególnym hejtem. Ale może za mało siedzę na "Polskiej" stronie Fandomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones