Posłańcy

2015 13 odcinków
Posłańcy
6,4 2 556
ocen
6,4 10 2556
2 734
chce zobaczyć
{"type":"film","id":711134,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Messengers-2015-711134/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Posłańcy
  • taomoguei ocenił(a) ten serial na: 3

Nic dziwnego, że serial został anulowany zaledwie po kilku odcinkach pierwszej serii.

• filpar ocenił(a) ten serial na: 5

taomoguei No nie wiem. Aktorsko nie jest taki zły, pomysł na serial dosyć oryginalny. Na pewno jest o niebo lepszy od The Flash, czy Defiance, które mają ponad 1 sezon.

• taomoguei Next Episode
    Fri, Jun 12 at 9:00 PM on CW
    S1.E9 Death Becomes Her
    Jak widać jeszcze nie został anulowany

imacon http://tvseriesfinale.com/tv-show/the-messengers-tv-show-can...

• taomoguei "For now, it looks like the series will stay on the air to finish out its run of 13 total episodes."
    czyli cały sezon 13 odcinków będzie nakręcony.

imacon Ktoś nie rozumie różnicy miedzy anulowaniem serialu (co można zrobić po emisji pierwszego odcinka, ale nie oznacza to natychmiastowego zniknięcia serii) , a zdjęciem serialu z anteny ( w trybie natychmiastowym). Logiczne jest, że jeżeli stacja wydała pieniądze, to chce przynajmniej część z nich odzyskać i nie wyrzuci gotowego materiału do kosza.

• taomoguei Dzięki za komentarz. Zastanawiałam się nad oglądaniem, ale nie warto jak tylko kilka odcinków bez kontynuacji będzie.

• fourravens Dla tych 13 odcinków które mają wyświetlić warto.

• smoke_city ocenił(a) ten serial na: 3

taomoguei Porzuciłem ten serial po 5 odcinkach, nawet nie interesuje mnie już jak to się skończy. Pomysł na serial wydawał mi się ciekawy ale wykonanie tragedia. Jest tyle dobrych seriali - Ja zacząłem "Orange is the new black" który szczerze polecam!

• smoke_city Dlaczego polecasz przy tym serialu inny KOMPLETNIE BEZ związku tematycznego? :P o.O
    Wypadałoby podać podobny a lepszy ;) tj. Apokalipsa, Diabeł, aniołowie...
    Pierwsza myśl "Sleepy Hollow", ale jest schematyczny i infantylny, aktorzy kiepscy, choć wizualnie świetny.

pixi222 Podałem bo uważam że warto go obejrzeć bez względu na tematykę. Na forum jakiegoś filmu S/F ktoś wrzucił tytuł True Detective - też bez związku - i dzięki temu go obejrzałem i bardzo mi przypadł do gustu. Nie musisz mnie tak hejtować :P

• smoke_city eh W dzisiejszych czasach każde pytanie to od razu hejt :P ;)
    Poważnie się zastanawiam, jakie są lepsze, a podobne do tego... Sleepy niestety nie.

• smoke_city ten co zaczełaś oglądać to kompletne gówno dopiero :)

Marko81 True Detective? pierwszy sezon rewelacyjny drugi z Collinem mi się nie podoba.

• smoke_city Uważam, że fajnie zaproponować jakiś inny serial od razu jeśli docelowy jest słaby. Wiele osób szuka czegoś ciekawego do oglądania w opiniach i komentarzach. Dzięki za polecenie :)

• basiula9 ocenił(a) ten serial na: 7

fourravens gorąco polecam Supernatural i Dominion

fourravens ogólnie seriale do obejrzenia - ale nie w tej tematyce

Orange is the new black 10/10
    Revenge 10/10
    Killing 3 sezony świetne 4 słaby ale warto zobaczyć zakończenie
    The 100 9/10

• basiula9 ocenił(a) ten serial na: 7

smoke_city ostatni sezon The 100 był kapitalny

• smoke_city oglądam the 100, supernatural już ;) spodobał mi się bardzo ten nowy serial humans, ale dopiero 4 odcinki są.

• Vahino ocenił(a) ten serial na: 7

smoke_city Wszystkie oglądałem, ale Revenge w pewnym momencie zaczął się robić opera mydlaną. Pierwszy sezon - rewelacyjny. Polecam Sense8 - koniecznie trzeba obejrzeć przynajmniej 4 odcinki. Czytałem sporo komentarzy, że początek zniechęcał (choć sam nie wiem dlaczego:))

• taomoguei Po apokalipsie ludzie umierają a następnie ożywają by ratować świat przed apokalipsą od której wcześniej zginęli - gdzie tu logika?

• Vahino ocenił(a) ten serial na: 7

Tomik_4 Oglądaliśmy ten sam serial? Jestem przy 9 odcinku, ale jeszcze Apokalipsy raczej nie było! Przecież oni robią wszystko, żeby zapobiec Apokalipsie.

• Tomik_4 Kto ożywa? Najwyraźniej czytałeś Apokalipsę św. Jana w wydaniu Światków Jehowy. ;)

• taomoguei - Hitman: Agent 47
    - Rekreator
    - Plaga podziemnych pająków
    - Zombie pożeracze mięsa
    - Wyrolowani
    - Mission: Impossible - Rogue Nation
    - Islandzka masakra harpunem wielorybniczym
    - Poślubiłam kosmitę
    - Istota doskonała
    - Śnieżny Armagedon
    - Rampage: Szaleństwo

Już sam fakt, że próbowałeś oglądać ww. filmy, świadczy o tym że to nie jest film dla Ciebie.

• Mrok Oglądałem zwiastuny "Hitman:Agent" 47" oraz "Mission Imposible: Rogue Nation" ale mi nie "podchodziły". Skąd u Ciebie wzięły się pozostałe tytuły?

• Tomik_4 Z Twojego profilu. Nie widziałem tam zbyt wielu sensownych pozycji.

• Mrok Kilka tytułów, które wymieniłeś nawet nie oznaczyłem do obejrzenia. Po drugie: jakieś 3 miesiące temu oznaczyłem na swoim profilu oceny filmów widoczne tylko dla "znajomych" lub "Gustopodobnych" więc nie mogłeś ich zobaczyć. Musiałem mnie z kimś pomylić albo hakujesz konta "FILMWEB-owiczów.

• Tomik_4 Człowieku, ale ja do Ciebie nic nie mam. Możesz oglądać co tylko chcesz. :)

• Mrok Oczywiście. Mnie tylko ciekawiło, jakim cudem przeglądasz moje obejrzane tytuły skoro nie mam Cię w "Gustopodobnych" czy dodanego do "znajomych".

• Tomik_4 Nie mam bladego pojęcia. Teraz za to jesteś czysty jak dziewica. :)

Co do serialu, dojechałem do ostatniego odcinka. Nawet mi się to jakoś obejrzało, bez specjalnej męki. Pewnie dlatego, że jak uwielbiam filmy o zagładzie ludzkości. Każdy ma jakieś zboczenia. ;)))

• Mrok Zgadzam się. Podobał mi się serial. Czekam na drugi sezon (o ile będzie) :)

• Unibet_78 ocenił(a) ten serial na: 4

taomoguei No fakt, koszmarek. Jestem przy 7 odcinku i już zagłosowałem dając 4 gwiazdki. Boję się, że jakbym oceniał po 13 odcinku dałbym 2 gwiazdki. Koszmarek, ani to religijny, ani to SF, aktorsko drewniany, nielogiczny, niespójny.... ech.