PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141551}

Poszukiwani

1-800-Missing
7,2 166
ocen
7,2 10 1 166
Poszukiwani
powrót do forum serialu Poszukiwani

Po przeczytaniu wszystkich 5 części: 1-800 Jeśli Widziałeś Zadzwoń (na podstawie, których powstał ten serial) muszę stwierdzić, że nie jest zbyt dobry. Brakuje mi Roba i tego, że Jess powinna mieć krótkie włosy. I raczej wątpię, żeby zgodziła się pracować dla FBI. Jedyne co zgadza się z książkami to: imię głównej bohaterki, i to, że ma wizje (które i tak są do bani, bo w książkach były całkiem inne). Tak czy inaczej dalej będę oglądać ten serial i może kiedyś zmienię zdanie co do niego.

ocenił(a) serial na 6
martusia565

to, to jest na podstawie tej serii??
serial uwielbiam, lecz nie widzę powiązania z książką...

martusia565

Dokładnie. 1-800 jeśli widziałeś zadzwoń to jedna z moich ulubionych serii książek. Serial jest kompletnym łgarstwem jeżeli już mówią o scenariuszu na podstawie książki. Tylko imię i piorun jest tu powiązane. Totalny kanał. Strasznie się zawiodłam, kiedy dowiedziałam się, ze na podstawie moich ulubionych książek nakręcono serial - sięgnęłam , i co z tego wyszło? :/

DulceAmarga

W sumie ... Mastriani ma przecież 16 lat (prócz części 6 oczywiście) ... I fakt, bez Roba ...

DulceAmarga

prócz 5 części. Książka ma przecież 5 części. A serialu nie widziałam, bo jak bez Roba, to nie opłaca się oglądać. "Rzeczywistość czasem rozczarowuje" i wydaje mi się, że to by był jeden z tych przypadków. Pozdrawiam :)

michasia_florczak

A gdzie mozna zobaczyć ten serial?

tomorrow_can_wait

kiedyś był na axn

ocenił(a) serial na 7
martusia565

Film nie jest na podstwaie książki - na początku filmu jest napisane,ze sa wykorzystane postacie z serii, a nie ze jest na podstawie... polecam poduczyc się angielskiego... :) a serial można obejrzeć nawet na youtube- tylko w języku angielskim. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones