PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227042}

Power Rangers Mistyczna Moc

Power Rangers Mystic Force
6,0 1 319
ocen
6,0 10 1 1319
Power Rangers Mistyczna Moc
powrót do forum serialu Power Rangers Mistyczna Moc

_______

ocenił(a) serial na 1

To najgłupsza seria jaką kiedykolwiek miałam okazję poznać! Przecież to nie jest Power Rangers tylko banda dzieciaków machających różdżkami! Kto wdział w PR różdżki?!!! No ej a poza tym co to jest: różowa wojowniczka, niby ten teges i wszystko cool to ma motylka! ej to to jest paniusia Cukierek-Motylek czy Ranger? Bo to w ogóle do siebie nie pasuje!

ocenił(a) serial na 4
Zosia_94

Dokładnie beznadziejna seria, poprzednie trzymało sie jako tako kupy. Dzisiaj sie skończyła na jetixie, liczyłem na dużo lepsze zakończenie a tu wszystko sztucznie i beznadziejnie. Wiem ze w takim typu seriali nie można byc zbytnio wymagajacym ale to co dzisiaj widziałem było dnem i metrem mułu. Nie oglądałem co prawda wszystkich odcinków (nieraz co 5) ale z 1/4 widziałem i powiem jedno - kicha :/ .
4/10

Adamo

Przecież wiadomo,że serial robiony przez ludzxi lekko stokniętych,którzy splagiatowali japońskie seriale o robotach..........

ocenił(a) serial na 4
met8_95

po dłuższym czasie i wielu seansach dochodze do wniosku że fabularnie jest wielki skok do przodu. Zordy są już w mniejszym stopniu używane, zamiast jednego bad guy`a przez całą serie są 3 (w ostatnim to juz nawet 10-ciu). Wszystko co sie dzieje w każdnym praiw odcinku ma jakis dodatek do głównego wątku a on sam jest całkiem ciekawy. Niestety wszystko niszczą najgorzej zrobione ze wszystkich serii stroje :)

Adamo

Nie wiem jak mozesz mowic ze w poprzednich seriach jako tako wszystko sie trzymalo kupy skoro tego ogladales tylko 1/4 odcinkow? Przeciez skoro nie obejrzales az tylu to nie wiem skad Ci sie wziela opinia ze to sie nie trzyma kupy.

ocenił(a) serial na 10
Fiolek_01

Moim zdaniem to jest najlepsza seria. Najbardziej mi się podoba. Jest suuuuuuuper.

Fiolek_01

zgadzam sie

Zosia_94

Harry Potter dla uposledzonych^^

Zosia_94

ty szmato ogar dupe to najlepsze seria o power rangers jak ci sie niepodoba to poco piszesz komentarz żeby innym podokuczać ja uwielbiam te serie i jest dużo ludzi którzy jom lubiom a tobie jak sie coś niepodoba to wypad a nie

Zosia_94

No coś Ty , paniusia Cukierek - Motylek wygląda bardzo słodziutko i kobieco. Krótko mówiąc jest przeefajniasta :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

To żart prawda

Brandon568

Nie :)

Lubię Rangersów a Motylek mi się spodobała ;)

użytkownik usunięty
Zosia_94

Rozumiem cię, ale za to słoneczny był ekstra.

ocenił(a) serial na 6
Zosia_94

Zgadzam się.Nigdy nie zapomnę rozczarowania kiedy zauważyłem że chlopczyca Vida to różowa.Madison powinna być różowa a Vida niebieska.Nie jestem pewien czy seria by na tym zyskała ale przynajmniej różowy kolor pasowałby do właścicielki

użytkownik usunięty
Zosia_94

Hmm... https://youtu.be/ZiBrq6fUeHc?t=377

Zosia_94

Power Rangers i tak jest właśnie dla dzieciaków .

użytkownik usunięty
Zosia_94

Motylek różowej Rangerki symbolizuje mistyczną wróżkę

ocenił(a) serial na 2
Zosia_94

podzielam opinie, najsłabsza seria z nowszych. Nawet crossovera nie było z SPD

ocenił(a) serial na 6
Friz_PL

Dokładnie.
A szkoda bo w odróżnieniu od SPD w serii,, Mystic Force" była niebieska wojowniczka i żółty wojownik.
W czasie walki zgodnie z tradycją walczyliby w parach.
Ciekawe czy zostaliby podzieleni adekwatnie do płci, czy do koloru:-)
Niestety, już tego się nie dowiemy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones