PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

3 pytanka

ocenił(a) serial na 8

1. Dlaczego Kevin w 3 sezonie pomylił bibliotekarkę z Ivy? Wydaje mi się, że to dlatego, że "on pamiętał", ale trochę to naciągane i jestem ciekaw waszych opinii.
2. Dlaczego Kevin w bodajże 8 odcinku 2 sezonu widział Patti jako małą dziewczynkę? To była projekcja, żeby ciężej musiał podjąć decyzję?
3. Wątek z psami i z facetem, który do nich strzelał. Co to symbolizowało i o co chodziło z tą ewolucją psów w ludzi?
Serial łyknąłem niemal na raz, więc prawdopodobnie coś przeoczyłem/czegoś nie dostrzegłem :)

ocenił(a) serial na 10
Meximax

Witaj... odpowiem prosto po ludzku, ten serial to taka jedna wielka zagadka, do rozkminiania samemu, każdy może na własny sposób interpretować cały serial, poszczególne odcinki... sam finał to dopiero jedna wielka niewiadoma :)

ocenił(a) serial na 4
JOANNA108

Nie zgadzam się z takim twierdzeniem. Owszem, interpretacje mogą być różne, ale konkretna interpretacja musi spinać cały serial, wyjaśniać całość, a nie wybrane odcinki. Jeżeli nie spina, to interpretacja jest błędna.

ocenił(a) serial na 10
acidity

Ale w serialu jest dużo wątków, których całościowo nie ogarniesz, bo był to pojedyncze smaczki, np. nie wiemy jakie życzenie pomyślał sobie Kevin?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones