PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

to ja sobie podaruje bo straszna nuda , nie interesują mnie problemy i rozterki mieszkańców ! Co to za sekta w białych łachach co nic nie gadaja ? i o co chodzi z tymi psami?

Marko81

ja mam teorie ze ci w niemowy w bieli to jednostki które widziały bezpośredni moment zaginęcia i znają prawdę wiedzę ze nie ma sensu czekać na ich powrót z psami było coś powiedziane ze one towarzyszyły ludziom w momencie zaginięcia i ze świrowały .ale zgadzam sie nuda bohaterowie przemieszczają z miejsca na miejsce ..cierpią i tak dalej ale minęło juz 3 lata żadnej refleksji żeby ruszyć dalej z życiem? i te religijne wstawki zgroza irytują mnie takie rzeczy ..gdzie sa telefony kamery miejskie satelity? obyczajówkom mowie NIE :)

Marko81

,,to ja sobie podaruje bo straszna nuda , nie interesują mnie problemy i rozterki mieszkańców,,

To może zamiast brać się za seriale od stacji HBO powinieneś pozostać przy pamiętnikach wampirów?

danteusz

Ciekawe czy pozostał przy pamiętnikach? Haha

danteusz

mam podobne wrażenie. patrząc na komentarze osób dające serialowi 1* albo 2* i argumentując ocenę brakiem efektów specjalnych (przeciez to sci-fi!!!) mam ochotę strzelić sobie w kolano. potwierdza to tylko teorię, że to film dla osób myślących. nadmienię, że kolaga marko81 ocenił kac vegas na 10*. komentarz zbędny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones