PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 488
ocen
7,4 10 1 21488
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Nagrody Emmy

ocenił(a) serial na 10

3 sezon The Leftovers nie jest nominowany w żadnej kategorii.

Oczywiście warto wspomnieć, że Carrie Coon (czyli serialowa Nora Durst) została nominowana, ale za swoją rolę w Fargo. I chociaż była tam niezła, to w ,,The Leftovers'' dała nam znacznie lepszy pokaz swoich zdolności aktorskich.
Skomentowałbym to jakoś, ale jestem zbyt mocno sfrustrowany - żeby zrobić to bez obelg :)

ocenił(a) serial na 10
Asvers

Okej - doinformowałem się. Wygląda na to że ,,The Leftovers'' będzie miało szansę powalczyć o nagrody dopiero za rok.:)
Chociaż w internecie zrobiło się gorąco - bo sporo osób jest oburzonych. :)

Miejmy nadzieję że coś się w tej kwestii zmieni :) Do tej pory serial niestety nie wygrał ani jednej nagrody.

ocenił(a) serial na 10
Asvers

albo i nie będzie miało - bo Ann Dowd została nominowana za występ gościnny . Teraz jestem zdezorientowany bo w sieci jest mnóstwo sprzecznych ze sobą informacji.

ocenił(a) serial na 9
Asvers

Spoko HBOGNIOTY typu GoT i Westworld zgarniają wszystko :(

ocenił(a) serial na 10
Kruchy_serious

Słowem gniot na pewno bym tych seriali nie określił.
Ale fakt faktem, że jedyną ich przewagą nad ,,The Leftovers" jest tylko rozmach i budżet. Nic poza tym.

ocenił(a) serial na 9
Asvers

Chodzi o to, że są to seriale z ogromnym budżetem robione b pod publikę (choć b je lubię i pod względem technicznym są rewelacyjne) i zgarniają wszystko a Leftovers będący jednym z najlepszych seriali jest całkowicie pomijany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones